CZK/€ 25.425 -0,14%

CZK/$ 23.531 -0,41%

CZK/£ 29.689 -0,34%

CZK/CHF 26.703 -0,46%

16. 07. 2018

0 komentářů

Subjekty:

Služby MONETA Money Bank budou k dispozici v pobočkách České pojišťovny a naopak

 

MONETA Money Bank a Česká pojišťovna uzavřely strategickou dohodu a budou nabízet vybrané finanční produkty a služby navzájem ve svých pobočkách.

Loading 

Pilotní fáze spolupráce začne v září tohoto roku ve dvaceti pobočkách MONETA Money Bank a dvanácti pobočkách České pojišťovny. Do budoucna obě společnosti plánují zapojit všechna svá obchodní místa. U České pojišťovny si lidé budou moci založit a ovládat běžný účet Tom a u MONETA Money Bank sjednat pojištění nemovitosti a později rovněž životní pojištění. Nabídka vzájemně poskytovaných služeb se postupem času rozšíří.

Být klientům vždy nablízku je pro nás hlavní prioritou. Proto jsme se rozhodli naše prodejní kanály v čele s mobilním bankovnictvím Smart Banka a více než dvěma stovkami kamenných poboček rozvinout spojením s distribuční sítí úspěšného partnera. Tímto krokem posílíme naši pozici šampiona ve financování potřeb českých domácností, čímž zrychlíme náš hospodářský růst,“ uvedl Tomáš Spurný, předseda představenstva a generální ředitel MONETA Money Bank.

Nabídka finančních produktů MONETA Money Bank je dalším krokem k rozšiřování produktového portfolia, které naše pobočky nabízí. Klienti tak budou mít pohodlný přístup nejen ke kvalitním pojistným produktům, ale nově také k nejrozšířenějšímu bankovnímu produktu, tedy běžnému účtu. Postupně budeme zpřístupňovat i další finanční produkty tohoto bankovního domu, abychom klientům poskytovali skutečně komplexní servis,“ komentuje nově vzniklé partnerství Marek Jankovič, generální ředitel České pojišťovny.

Projekt strategické spolupráce iniciovala České pojišťovna. Ta za účelem nalezení partnerského bankovního domu vypsala výběrové řízení. Jeho vítězem se stala MONETA Money Bank, která je s milionem klientů čtvrtou největší bankou v zemi.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Platba paušální daně a výše invalidního důchodu

Živnostníci a podnikatelé plnící si své daňové povinnosti platbou měsíční paušální daně minimalizují své daňové starosti a povinnosti. Jaký vliv však má platba paušální daně na případný invalidní důchod prvního a druhého stupně, dřívější částečný invalidní důchod? Podívejme se na praktické výpočty.

Text: Petr Gola

Foto: Shutterstock

21. 02. 2024

Velký přehled finančních novinek pro rok 2024 – dominuje zajištění na penzi

Zákonodárci se v závěru loňského roku činili a od 1. ledna platí, nebo v průběhu roku platit začne řada změn. Týká se to hlavně spoření na penzi a vzniku dlouhodobého investičního produktu (DIP), ale i hypoték, povinného ručení nebo stavebního spoření. Podívejte se přehledně na jednotlivé změny.

Text: Redakce

Foto: Pixabay

06. 02. 2024

Životní pojištění versus konsolidační balíček – přehled změn v roce 2024

Nová pravidla daňového zvýhodnění či odvodů značně ovlivní život řady Čechů, kteří budou muset prioritizovat své potřeby. Jak by měli lidé v roce 2024 přistupovat k pojištění? Co všechno se mění pro zaměstnance, dohodáře či živnostníky? A jak obstojí životní pojištění na žebříčku jejich potřeb?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

30. 01. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *