Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

Skupina UniCredit vyhlášená v průzkumu Trade Finance Survey 2017 časopisu Euromoney nejlepší bankou v Evropě

Skupina UniCredit získala podle průzkumu Trade Finance Survey 2017 časopisu Euromoney ocenění jako „nejlepší poskytovatel obchodního financování“ v regionu střední a východní Evropy i v západní Evropě.

Průzkum, do kterého se zapojilo přes 4 000 společností využívajících obchodní financování, potvrdil vynikající kvalitu služeb skupiny UniCredit v oblasti obchodního financování. Odborné schopnosti a zkušenosti skupiny v oblasti obchodního financování vycházejí z jejích významné odbornosti v oblasti produktů a bezkonkurenční znalosti klíčových trhů po celé Evropě doplněných o komplexní pokrytí rozsáhlou sítí poboček, zastupitelských kanceláří a 4 000 spolupracujících bankovních domů.

Skupina UniCredit v sektoru obchodního financování významně investovala vytvořením inovativních platforem pro obchodní financování, financování dodavatelského řetězce a outsourcingu podnikových procesů (BPO). Skupina je součástí mnoha iniciativ v oblasti technologie blockchain, včetně konsorcia bank R3, a vyvinula ověření koncepce (Proof of Concept) pro dvě řešení v oblasti obchodního financování s využitím technologie blockchain.

Obchodní financování představuje jeden z pilířů víceletého plánu skupiny UniCredit. Je klíčové pro úlohu skupiny stát se jednoduchou celoevropskou bankou, která společně s úspěšnou divizí firemního a investičního bankovnictví nabízí své služby v západní, střední a východní Evropě širokému spektru klientů.

Claudio Camozzo a Jan Kupfer, globální spoluředitelé oddělení Global Transaction Banking (GTB) ve skupině UniCredit, k ocenění uvedli: „Jsme rádi, že jsme získali ocenění jako nejlepší poskytovatel obchodního financování ve střední, východní a západní Evropě podle průzkumu Trade Finance Survey 2017 časopisu Euromoney. Toto ocenění je důkazem našich inovací v oblasti obchodního financování a naší schopnosti spojovat klienty po celém světě pomocí komplexní nabídky produktů, které poskytujeme od malých podniků až po velké mezinárodní firmy.“

Banka získala také ocenění v kategoriích podle evropských zemí, a to jako „nejlepší domácí poskytovatel obchodního financování“ v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a Turecku.

Paolo Spada, ředitel oddělení GTB pro střední a východní Evropu ve skupině UniCredit, uvedl:
„Je pro nás velkou ctí získat již čtvrtý rok za sebou ocenění jako nejlepší poskytovatel obchodního financování ve střední a východní Evropě. Jsme hrdí na bezkonkurenční působení naší skupiny v řadě zemí. Naše vedoucí role v celém regionu spolu s nejlepšími technologiemi a odbornými znalostmi produktů nám umožňuje dokonale poskytovat našim klientům služby na nejvyšší úrovni.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.