Sobota 15. srpna. Svátek má Hana.

Sberbank zvyšuje úroky spoření

Banky Sberbank 17.06.2019 | 13:13 0 Komentářů

Sberbank od 17. června zvyšuje úrokové sazby spořicích účtů až na 1,5 % ročně. Jedná se o jedno z nejvýhodnějších spoření na trhu. Účet je navíc bez omezení výše vkladu a jeho úročení roste se zvyšující se výší vkladu.

„Na trhu převládá komunikace s nabídkou vysokých sazeb na krátkou dobu. Ve Sberbank na to jdeme jinak. Čím více si klient u nás uloží, tím větší úrok získá. Každý klient, který si k osobnímu či firemnímu FÉR kontu AKTIV, OPTIMAL nebo PODNIKATEL založí nové FÉR spoření PLUS získá výhodnější sazbu,“ popisuje výhody spoření Aleš Karo, šéf retailu Sberbank. Sberbank jde jako jediná na trhu cestou neomezené výše vkladu a zvyšováním úroků úměrně s rostoucí částkou uloženou na spořicím účtu.

Sberbank klientům dlouhodobě poskytuje jedny z nejvýhodnějších podmínek úročení depozit. Jako jedna z prvních bank opakovaně reagovala na zvyšování základní sazby ze strany ČNB. Spořicí účty zvyšovala ke konci loňského roku, sazby korunových termínovaných vkladů výrazně zvýšila na začátku roku 2019. Nově poskytuje spoření s neomezenou výší vkladů, jejichž úročení roste se zvyšující se částkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.