Pátek 22. října. Svátek má Sabina.

Saxo Bank nabízí novým klientům osobní online schůzku

Banky 16.12.2020 | 13:46 0 Komentářů

Česká pobočka renomované dánské investiční banky Saxo Bank nově nabízí možnost osobní online schůzky formou videohovoru pro klienty, kteří chtějí investovat alespoň 5 milionů korun. Osobní videohovor klientům poskytne Tomáš Daňhel, Relationship Manager Saxo Bank.

V souvislosti s aktuální situací, která osobním kontaktům příliš nepřeje, se Saxo Bank rozhodla nahradit osobní schůzky formou online videohovorů. “Víme, že osobní setkání je nenahraditelné, proto se chceme našim klientům přiblížit alespoň tímto způsobem”, říká Tomáš Daňhel, Relationship Manager Saxo Bank, a dodává: ”Dnešní turbulentní doba paradoxně trhům prospívá a investování se stává velice zajímavou příležitostí, jak zhodnotit prostředky. Právě proto jsme tu my, abychom klientům představili možné způsoby investování a společně našli takové, které jsou z pohledu stylu investování a rizika pro zájemce nejvhodnější a přinesou jim očekávané výsledky. Úvodní videohovor tak klientům umožní seznámit se se Saxo Bank a zároveň jim ušetří čas.”

Osobní videohovor s Relationship Managerem Tomášem Daňhelem lze sjednat prostřednictvím formuláře na odkazu: meeting.saxo/cz.  „Na schůzce rád přivítám vážné zájemce o vstup do světa investic a tradingu. Nic není v hovoru závazné a vše probíhá v neformálním tónu,“ doplňuje Daňhel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.