CZK/€ 25.425 -0,14%

CZK/$ 23.531 -0,41%

CZK/£ 29.689 -0,34%

CZK/CHF 26.703 -0,46%

30. 11. 2023

0 komentářů

Raketový týden pro české FTMO. Během pár dnů sesbíralo tři ocenění, v Londýně platformu vyhlásili jako nejlepší na světě

 

Platforma pro tradery FTMO má za sebou další významný úspěch. Na konferenci Finance Magnates London Summit vyhrála firma Otakara Šuffnera a Marka Vašíčka první místo v kategorii Best prop-firm 2023. Podle zakladatelů se jedná o další uznání prominentní pozice FTMO jako globálního lídra v odvětví moderního prop-tradingu. Konference FMLS je nejvýznamnější konferencí svého druhu na světě. Ve stejném týdnu ovšem FTMO vyhrálo již potřetí v řadě první místo v soutěži Deloitte Technology Fast 50 CE a navíc se umístilo na 17. místě v žebříčku 100 nejhodnotnějších firem Česká elita. Firma má tak vyšší hodnotu než například Alza.cz či Metrostav.

Loading 

„V Londýně jsme se hlavně chtěli setkat se stávajícími i potenciálními partnery a dát najevo, že jsme neoddělitelnou součástí odvětví. Zároveň jsme se jako spíkři zúčastnili i panelové diskuze. Za výhru jsme opravdu rádi a bereme ji jako další důkaz naší vedoucí pozice v odvětví. Ocenění si vážíme o to víc, že jeho vyhodnocení bylo demokratické a hlasovala tedy komunita jako taková,“ říká Otakar Šuffner, CEO a spoluzakladatel FTMO.

Vítěze v kategorii vybírali v tajném hlasování všichni účastníci konference, přičemž kategorie Best prop-trading firm se vyhlašovala letos poprvé. Účast na konferenci byla však pro platformu přínosná i z pohledu networkingu.

„Na summitu se totiž setkávají kromě traderů také dodavatelé řešení pro platformy nebo řešení pro platby. Na lidech, kteří nás oslovovali, byl patrný upřímný zájem o platformu a obdiv k naší práci. U našeho stánku se vystřídalo obrovské množství traderů a providerů a my měli možnost utužit současná partnerství,“ komentuje Marek Vašíček, CTO a druhý ze zakladatelů platformy.

Nejrychleji rostoucí firma v regionu – potřetí v řadě

Vedle úspěchu v Londýně si FTMO odneslo také vítězství v hlavní kategorii soutěže Deloitte Technology Fast 50, a to potřetí v řadě. Společnost Deloitte ho tak znovu vyhodnotila jako nejrychleji rostoucí technologickou společnost v konkurenci firem z 18 zemí střední a východní Evropy.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Prestižní žebříček nejúspěšnějších fondů na českém trhu – Swiss Life Select Investice roku 2023

Již počtrnácté proběhlo hodnocení nejúspěšnějších fondů českého investičního trhu – Swiss Life Select Investice roku 2023. Na základě ukazatelů výkonnosti a rizik se na prvním místě v kategorii akciové fondy umístil J&T Opportunity, mezi smíšenými fondy získal první místo Amundi CR Balancovaný, za nejlepší progresivní dluhopisový fond byl […]

Text: Redakce

Foto: Swiss Life Select

21. 02. 2024

Investice do rezidenčních nemovitostí v Česku

Vstup do světa investic v oblasti rezidenčních nemovitostí v Česku vyžaduje pečlivou analýzu aktuálních trendů a dat. UniCredit Bank představila data, která reflektují čistou roční výnosnost nájemného při odečtení průměrných úrokových sazeb hypoték a vládních dluhopisů. Tento ukazatel stoupl na minus 2,83 procenta, což signalizuje, že investice […]

Text: Filip Kučera

15. 02. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *