Pátek 25. září. Svátek má Zlata.

Půjčky od Spořitelny lze nově spravovat přímo v internetovém bankovnictví George

Nejen hypotéku, penzijní spoření či investice, ale nově i úvěry si mohou klienti České spořitelny snadno spravovat přímo v internetovém bankovnictví George. Více než 200 tisíc klientů tak kvůli nastavení změn u půjčky nemusí chodit na pobočku nebo telefonicky kontaktovat bankéře.

„Klienti po přihlášení do internetového bankovnictví George vyplní krátký formulář a snadno upraví výši nebo datum splátek nebo změní účet, ze kterého splácejí. Pro lepší kontrolu a větší přehlednost je o veškerých změnách v nastavení klient vždy průběžně informován e-mailem,” říká Markéta Klučková, šéfka tribu asistované kanály v České spořitelně a dodává: „Naším cílem je díky digitalizaci zjednodušit a zrychlit servisní požadavky klientů, které si budou snadno spravovat přímo v internetovém bankovnictví a umožnit našim poradcům se ještě více soustředit na osobní poradenství.”

Díky právě probíhající úvěrové kampani mají klienti možnost získat okamžitou odměnu v podobě 1000 Kč za každých nově půjčených 50 000 Kč, nebo jim banka při řádném splácení odpustí až 15 posledních měsíčních splátek.

Digitální bankovnictví George je nejvyužívanější bankovní aplikací na českém trhu. Pravidelně ji využívá více než 1,6 milionu klientů České spořitelny a z toho více než 800 tisíc v mobilním telefonu. Banka aplikaci neustále vylepšuje a rozšiřuje její funkcionality. Klienti se v aplikaci George mohou setkat s řadou užitečných rad, které pomáhají řešit řadu praktických věcí. Snadno si lze také vyhledat seznam všech poboček a bankomatů a v mobilní aplikaci George si aktivovat slevový program Moneyback, díky kterému získají klienti slevu či peníze zpět na účet za platbu kartou u vybraných obchodníků nebo na internetu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.