CZK/€ 23.680 +0,08%

CZK/$ 22.037 +1,31%

CZK/£ 26.918 +0,71%

CZK/CHF 23.982 +1,03%

05. 10. 2012

1 komentář

Subjekty:

Půjčky Air Bank budou (úplně) bez poplatků

 


 

Věděli jste, že v Německu nemusí klienti platit bankám žádné poplatky za vedení úvěru? Tamní spolkový soud rozhodl, že takový poplatek klientům nic nepřináší a označil jej za neplatný. O vrácení poplatku za vedení úvěru už požádal i první klient v Česku. A uspěl. Podle iniciativy Jdeto.de nyní něco podobného zkouší dalších přibližně sto klientů.
 

Ani my nepovažujeme poplatek za vedení úvěrového účtu za rozumný. Platit za vedení úvěru nám přijde podobně absurdní, jako chtít po klientech poplatky za příchozí platbu nebo vložení peněz do banky. Není to přitom jediný poplatek, který „…iční“ banky u úvěrových klientů požadují.
 
To máte: poplatek schválení úvěru, poplatek za poskytnutí úvěru, poplatek za správu či vedení úvěru, poplatek za předčasné splacení úvěru… Chybí snad už jen poplatek za to, že jste si nabídku úvěru vůbec prohlédli na webu. Ale kdoví, jestli ho také někdo neúčtuje.
 
My jsme se rozhodli jít jinou cestou. Již během pár týdnů představíme vlastní nabídku spotřebitelských půjček, u kterých poplatek za vedení úvěru, poplatek za předčasné splacení úvěru ani žádný jiný požadovat nebudeme. Jediné, co bude klient u půjčky platit, bude splátka. Naprosto jednoduché, naprosto férové.

Loading

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Komentář: ČNB a rozehraná partie ohrožující cenovou stabilitu

Vypadalo to na 300 miliard, bude to více než 400 miliard. Ne, nejde o deficit státního rozpočtu, ale o rekordní ztrátu hospodaření České národní banky. Se změnou prostředí se bilance této instituce stává neřízenou střelou. Z pohledu hospodaření české centrální banky je situace více než nepříznivá. V […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

13. 01. 2023

Jak umělá inteligence promění finanční sektor?

Umělá inteligence (AI) má potenciál významně transformovat odvětví finančních služeb. Finanční instituce však prozatím teprve převážně hledají vhodné oblasti nasazení AI. Jak mohou zajistit odpovědné nasazení umělé inteligence a získat z ní odpovídající benefity, a současně efektivně překonat související rizika?  

Text: Filip Kučera

30. 06. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
  • Mr Richard Anderson

    20 května, 2013

    Edmonds úvěr Firma je společnost, která je zde, aby vám pomoci zastavit vaše finanční problémy. Dávám z úvěrů na nízkou úrokovou sazbou na finanční tělesně postižené, osoby, firmy, odvětví, firmy a lidé ve společnosti, a také sponzorovat vás unlish svůj talent a acheive vaše goals.We dát Výše příspěvku se pohybuje od $ 2,000.00 USD na $ 50,000,000.00 USD a re-lhůta splatnosti 1 rok až 30 let doby na 2% úrokem bez jakéhokoli zálohy.
    Spokojenost zákazníka je náš PRIDE.To použít, kontaktujte mě e-mailem edmondsloanfir­m1@gmail.com

    Odpovědět