CZK/€ 24.295 -0,12%

CZK/$ 23.007 -0,52%

CZK/£ 28.268 +0,19%

CZK/CHF 24.651 +0,20%

17. 09. 2018

0 komentářů

Subjekty:

Pojišťovna České spořitelny vyplácí dvojnásobek při rakovině

 

Pojišťovna České spořitelny zvýhodnila pojištění vážných nemocí. Klientům, kteří si od 17. září do 31. prosince 2018 toto pojištění v rámci FLEXI životního pojištění sjednají a v budoucnu onemocní rakovinou, vyplatí pojišťovna dvojnásobek sjednané částky. Akce mohou využít i stávající klienti, kteří si pojištění vážných nemocí do smlouvy poprvé přidají. 

Každý třetí Čech onemocní v průběhu života rakovinou. Léčení pak vyžaduje dlouhodobou pracovní neschopnost, a proto většinou dochází k výraznému poklesu příjmu v rodinném rozpočtu. „Rakovina je v naší pojišťovně nejčastěji hlášenou vážnou nemocí, loni jsme za ni klientům vyplatili téměř 50 milionů korun. Proto by pojištění právě pro tento případ nemělo chybět v žádné smlouvě životního pojištění,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny a doplňuje: „Vážná nemoc znamená, kromě poklesu příjmu, také zvýšení nákladů. Je tedy důležité zaměřit se i na výši pojistné částky, kterou doporučujeme nastavit minimálně na dvojnásobek ročního příjmu“.

Pojišťovna České spořitelny podporuje pojištění vážných nemocí zvýhodněnými akcemi již šestým rokem. Zaměřuje se přitom vždy na vážné životní situace. Podpořila už několikrát pojištění vážných nemocí, pojištění invalidity a pojištění trvalých následků úrazu.

Podrobnosti o akci najdete na www.flexi.cz/akce.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Petr Procházka: Nejrizikovější jsou profesionální fotbalisté a hokejisté

„Nemáme žádné výluky na to, že by bylo něco nepojistitelné, kromě toho, že jsme přestali pojišťovat profesionální fotbalisty a hokejisty,“ uvádí v rozhovoru Petr Procházka, produktový ředitel Pojišťovny České spořitelny. Proč nechce fotbalisty a hokejisty? A jak lze zamaskovat sebevraždu, aby byla uznána k výplatě pojistného plnění?

Text: Petr Zámečník

14. 08. 2013


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *