CZK/€ 24.295 -0,12%

CZK/$ 23.007 -0,52%

CZK/£ 28.268 +0,19%

CZK/CHF 24.651 +0,20%

13. 09. 2018

0 komentářů

Subjekty:

Pojišťovna České spořitelny spustila on-line prodej životního pojištění

 

Pojišťovna České spořitelny spustila on-line prodej životního pojištění. Umožňuje tak klientům jako jedna z prvních pojišťoven na českém trhu možnost sjednat si životní pojištění z pohodlí domova po internetu, bez návštěvy poradce nebo pobočky. 

„Pro on-line sjednávání jsme vybrali rizikové životní pojištění FLEXI RISK, které klientům poskytuje jednoduché a rychlé pojištění všech životních rizik, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků a členění do rizikových skupin. Prodejní formulář je propojený s platební bránou a klient tak bude rovnou on-line platit první pojistné,“ představuje novinku Tomáš Vaníček, místopředseda představenstva Pojišťovny České spořitelny. „Věříme také, že touto cestou životní pojištění přiblížíme lidem, kteří jsou čím dál více zvyklí nakupovat přes internet,“ doplňuje Tomáš Vaníček.

Rizikové životní pojištění je určeno pro aktivní lidi, kteří chtějí mít svůj život pod kontrolou. Pojišťovna na webu nabízí sadu předpřipravených balíčků a podle jednoduchých parametrů (věk, výška, váha, kuřák/nekuřák) sestaví klientovi správnou skladbu pojistných rizik. Ten tak nemusí tápat, která rizika jsou pro něj důležitá nebo jak vysoké pojistné částky by si měl sjednat, a získá tak životní pojistku přesně podle svých potřeb za cenu zhruba od 500 do 1 000 korun měsíčně. Nabídka zahrnuje také balíček, který je zcela bez zdravotního zkoumání a bez zdravotních dotazů nebo pojištění na míru podle individuálních potřeb klienta. Celé on-line sjednání životního pojištění tak nezabere více než deset minut času.

Hlavní výhody pojištění FLEXI RISK:

 • Riziková pojistka bez investiční složky.
 • Jednoduchá pojistka.
  • Rychlé sjednání
  • Počátek pojištění hned následující den
  • Bez poplatků
  • Klient přesně vidí, co platí – systém účtenky
  • Výplata u úrazů ihned po stanovení diagnózy
 • Sleva 26 % za zdravý životní styl.
 • Sleva za komplexní rozsah pojištění.
 • Sleva za výši běžného pojistného – 10 % při pojistném od 1 000 Kč měsíčně.
 • Vysoké limity bez zdravotního zkoumání.
 • Zdravotní posouzení jen k danému riziku.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Inflace nutí upravit i životní pojištění

Růst cen se promítá do všech oblastí výdajů. Utáhnout energie a nájem je čím dál tím těžší. Naplnit nádrž stojí skoro o polovinu víc než před rokem. Jen platy za inflací pokulhávají. Kde ušetřit? „Rozhodně ne na životním pojištění,“ říká Simona Kadlečková, oblastní ředitelka finančněporadenské společnosti Fincentrum & Swiss […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

17. 06. 2022

Zkontrolujte si staré smlouvy! Můžete výrazně ušetřit

Foto: Shutterstock Peníze patří u novoročních předsevzetí mezi nejčastěji skloňované slovo. Téměř polovina Čechů chce více ušetřit nebo vydělat. Doporučením, jak toho dosáhnout, a to nejenom pro ty s novoročním předsevzetím, je konzultace s ověřeným finančním poradcem, ale také prohlídka domácího šuplíku, kde leží i několik let staré […]

Text: redakce

11. 01. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *