CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

30. 09. 2013

0 komentářů

Subjekty:

Peníze.cz spouštějí novou službu: Ušetři.peníze.cz doplní informační servis o plnohodnotné finanční poradenství

 


 

Za projektem Ušetři.peníze.cz stojí největší český web o osobních financích Peníze.cz a přední finančněporadenská společnost Partners Financial Services, která web Peníze.cz vlastní prostřednictvím dceřiné společnosti Partners media.

„Ušetři.Peníze.cz vnímám jako exkluzivní prostor s velkým obchodním potenciálem, kde se bude denně potkávat naše nabídka více než 400 finančních produktů a padesátky finančních institucí s více než 220 tisíci potenciálními klienty, kteří web Peníze.cz navštíví každý týden. V první fázi klientům nabídneme komplexní servis v oblasti pojištění, úvěrů na bydlení a zajištění na stáří. Nabídku ale budeme postupně rozšiřovat,“ představuje projekt Petr Borkovec, místopředseda představenstva a spolumajitel Partners Financial Services. „Uvědomujeme si, že prostředí renomovaného finančního webu klade velké nároky na kvalitu služeb a produktů, které chceme lidem nabízet. Jsem si ale jistý, že pokud jsme dokázali kvalitně poradit více než 400 tisícům spokojených klientů, víme, co děláme. A víme, že to děláme dobře,“ dodává Petr Borkovec.      

Na rozdíl od konkurence, která často používá pro získávání kontaktů na potenciální klienty agresivní metody, nepravdivé informace a jiné nekalé praktiky a leady pak přeprodává všem, kteří jsou ochotní zaplatit, budou mít uživatelé Ušetři.peníze.cz vždy jistotu, že jejich poptávka doputuje pouze k jednomu subjektu, který jim poskytne skutečnou finanční službu a plán s přidanou hodnotou. „Pokud klienty nezávazná nabídka neosloví, určitě se nemusejí bát následujícího půl roku zvednout telefon s neznámým číslem,“ vysvětluje Martin Vlnas. „Do konce roku bychom s finančními poradci rádi propojili minimálně pět tisíc spokojených klientů,“ dodává. 

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Jaké společnosti na Nasdaq se nyní vyplatí sledovat?

Index Nasdaq, který zahrnuje více než 2500 akcií obchodovaných na stejnojmenné burze, se stabilizoval nad 12 255,95 bodů. To znamená konec medvědího trendu pro tento vysokotechnologický benchmark“Medvědí“ trend na Nasdaqu trval 138 obchodních dní, což je nejdelší období poklesu od roku 2008, kdy prodeje převládaly po dobu […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

01. 06. 2023

Stanou se akcie AI společností nejchytřejší technologickou investicí pro běžné investory?

Umělá inteligence (AI) způsobuje revoluci v různých odvětvích a mění způsob našeho života a práce. Od samořídících aut po osobní asistenty, jako jsou Siri a Alexa, se AI stává nedílnou součástí našeho každodenního života. Tato technologie přitahuje velkou pozornost investorů, kteří hledají další velkou investiční příležitost.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

30. 05. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *