Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Novoroční předsevzetí se Zuno: z 11 na 6,9 %

Banky ZUNO Bank 13.01.2015 | 10:20 0 Komentářů

Online banka Zuno, jediná bez fyzických poboček v Česku a na Slovensku, dává v nové kampani návod, jak si jednoduše a rychle splnit jedno novoroční předsevzetí. Garantuje výrazné snížení úrokové sazby při refinancování nevýhodné půjčky. 

Například starý úrok se sazbou do 11,49 % spadne až na neuvěřitelných 6,9 % ročně. Všechno jde samozřejmě online, bez návštěvy pobočky a bez nesmyslných poplatků. 

„Díky kalkulačce na speciální webové stránce si klienti mohou spočítat, jak moc je pro ně nový úvěr výhodný a zjistí, jak jednoduše refinancovat se Zuno,” říká úvěrový specialista banky Zuno Jozef Dudáš.

Spot poběží na Nově i na Primě

Kampaň běží od 13. ledna do 2. února 2015. K vidění bude 25sekundový spot na TV Nova, Óčku, TV Prima a TV Barrandov, podpořena bude bannery, PPC a Facebookem.  

Kampaň vytvořil interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturami Ponyhouse (content marketing) a Black Apple (public relations).

Zuno pro refinancování nabízí tři stabilní úrokové sazby podle výše starého úvěru. Klienti proto dopředu vědí, s jakým úrokem můžou počítat.

Úroková sazba v Zuno začíná na 6,9 % ročně. Pokud má starý úvěr sazbu do 11,49 %, Zuno nabídne úrok 6,9 %. Pokud je v rozmezí od 11,5 % do 16,49 %, klient dostane úrok 9,9 %. Pokud je starý úrok nad 16,5 %, v Zuno bude 14,9 %. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.