Neděle 27. září. Svátek má Jonáš.

Novinky v mobilním bankovnictví mBank: nová aplikace pro Android a vylepšené verze aplikací pro iPhone a iPad

Banky mBank 26.03.2012 | 15:56 0 Komentářů

Prostřednictvím nové aplikace mBank opět zjednodušila přístup do internetového bankovnictví. Ode dneška nabízí ke stažení aplikaci pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a zároveň vylepšila stávající aplikace pro telefony a tablety Apple s operačním systémem iOS. Díky nim tak mají klienti mBank rychlý a jednoduchý přístup ke svým účtům, mají kompletní přehled o historii a využívaných produktech nebo mohou splácet kreditní karty. Nově je možné v aplikaci pro Android i iOS převádět prostředky na libovolné účty v rámci ČR. Všechny aplikace jsou pro klienty mBank zdarma.

Nová aplikace je určená pro všechna mobilní zařízení s operačním systémem Android1.6 avyšší. Uživatelům poskytuje rychlý, pohodlný a jednoduchý přístup k běžným a spořícím účtům, kartám i úvěrovým produktům a umožňuje zasílat platby na libovolné účty v rámci České republiky. Aplikace je pro klienty mBank zdarma ke stažení na Google Play (bývalý Android market).

Vedle zcela nové aplikace pro mobilní zařízení s operačním systémem Android jsme vylepšili i naše stávající aplikace pro telefony a tablety Apple. I majitelé iPhonů či iPadů tak nyní mohou převádět prostředky na libovolné účty v rámci České republiky,“ komentuje novinky v mobilním bankovnictví Václav Mareš, produktový specialista mBank. „Aplikace jsou kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch s operačním systémem iOS 4.0 a vyšší a jsou zdarma ke stažení v AppStore,“ dodává Václav Mareš.

Používání aplikací pro Android i iOS je naprosto bezpečné, všechny platby jsou potvrzované autorizačním SMS kódem, uživatelé si mohou nastavit limity pro jednotlivé jednorázové platby a jejich denní počet. Aplikace neuchovávají žádná data o identifikačním čísle nebo hesle a pokud je neaktivní více než 20 minut, dojde k automatickému odhlášení.

Aplikace jsou uživatelsky příjemné, rychlé a úsporné na přenášená data. Klienti mBank tak mají kdykoliv k dispozici informace o produktech, pohodlně si mohou zkontrolovat zůstatky na účtech, prohlížet historii, splácet kreditní karty nebo převádět prostředky na libovolné účty v rámci ČR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.