CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

26. 03. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Novinky v mobilním bankovnictví mBank: nová aplikace pro Android a vylepšené verze aplikací pro iPhone a iPad

 


 

Nová aplikace je určená pro všechna mobilní zařízení s operačním systémem Android1.6 avyšší. Uživatelům poskytuje rychlý, pohodlný a jednoduchý přístup k běžným a spořícím účtům, kartám i úvěrovým produktům a umožňuje zasílat platby na libovolné účty v rámci České republiky. Aplikace je pro klienty mBank zdarma ke stažení na Google Play (bývalý Android market).

Vedle zcela nové aplikace pro mobilní zařízení s operačním systémem Android jsme vylepšili i naše stávající aplikace pro telefony a tablety Apple. I majitelé iPhonů či iPadů tak nyní mohou převádět prostředky na libovolné účty v rámci České republiky,“ komentuje novinky v mobilním bankovnictví Václav Mareš, produktový specialista mBank. „Aplikace jsou kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch s operačním systémem iOS 4.0 a vyšší a jsou zdarma ke stažení v AppStore,“ dodává Václav Mareš.

Používání aplikací pro Android i iOS je naprosto bezpečné, všechny platby jsou potvrzované autorizačním SMS kódem, uživatelé si mohou nastavit limity pro jednotlivé jednorázové platby a jejich denní počet. Aplikace neuchovávají žádná data o identifikačním čísle nebo hesle a pokud je neaktivní více než 20 minut, dojde k automatickému odhlášení.

Aplikace jsou uživatelsky příjemné, rychlé a úsporné na přenášená data. Klienti mBank tak mají kdykoliv k dispozici informace o produktech, pohodlně si mohou zkontrolovat zůstatky na účtech, prohlížet historii, splácet kreditní karty nebo převádět prostředky na libovolné účty v rámci ČR.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Síť korupce ve švýcarské bance?

Mezinárodní novinářské seskupení se zaměřilo na klienty významné švýcarské banky, někteří z nich podle více než rok probíhající analýzy úniku dat na finanční instituci nehází zrovna dobré světlo. Jejich peníze totiž mohly pocházet z nelegální činnosti.

Text: Karel Pučelík

Foto: Zdroj: Pixabay.com

02. 03. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.