CZK/€ 25.275 +0,04%

CZK/$ 23.761 +0,23%

CZK/£ 29.274 -0,83%

CZK/CHF 26.071 -0,05%

26. 03. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Novinky v mobilním bankovnictví mBank: nová aplikace pro Android a vylepšené verze aplikací pro iPhone a iPad

 


 

Nová aplikace je určená pro všechna mobilní zařízení s operačním systémem Android1.6 avyšší. Uživatelům poskytuje rychlý, pohodlný a jednoduchý přístup k běžným a spořícím účtům, kartám i úvěrovým produktům a umožňuje zasílat platby na libovolné účty v rámci České republiky. Aplikace je pro klienty mBank zdarma ke stažení na Google Play (bývalý Android market).

Vedle zcela nové aplikace pro mobilní zařízení s operačním systémem Android jsme vylepšili i naše stávající aplikace pro telefony a tablety Apple. I majitelé iPhonů či iPadů tak nyní mohou převádět prostředky na libovolné účty v rámci České republiky,“ komentuje novinky v mobilním bankovnictví Václav Mareš, produktový specialista mBank. „Aplikace jsou kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch s operačním systémem iOS 4.0 a vyšší a jsou zdarma ke stažení v AppStore,“ dodává Václav Mareš.

Používání aplikací pro Android i iOS je naprosto bezpečné, všechny platby jsou potvrzované autorizačním SMS kódem, uživatelé si mohou nastavit limity pro jednotlivé jednorázové platby a jejich denní počet. Aplikace neuchovávají žádná data o identifikačním čísle nebo hesle a pokud je neaktivní více než 20 minut, dojde k automatickému odhlášení.

Aplikace jsou uživatelsky příjemné, rychlé a úsporné na přenášená data. Klienti mBank tak mají kdykoliv k dispozici informace o produktech, pohodlně si mohou zkontrolovat zůstatky na účtech, prohlížet historii, splácet kreditní karty nebo převádět prostředky na libovolné účty v rámci ČR.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Evropské realitní firmy výrazně propadly, duch nemovitostí obchází banky na Starém kontinentu

Od prosince 2021 se evropské realitní firmy propadly o 43 %. Vyšší úrokové sazby snižují hodnotu jejich aktiv a postupně rostoucí úrokové náklady jim ujídají z provozních peněžních toků. Celé odvětví má nízký P/B poměr 0,7x, a trh tedy nejspíš očekává, že si jejich aktiva i peněžní toky v budoucnu […]

Text: Redakce

31. 03. 2023

Komentář: ČNB a rozehraná partie ohrožující cenovou stabilitu

Vypadalo to na 300 miliard, bude to více než 400 miliard. Ne, nejde o deficit státního rozpočtu, ale o rekordní ztrátu hospodaření České národní banky. Se změnou prostředí se bilance této instituce stává neřízenou střelou. Z pohledu hospodaření české centrální banky je situace více než nepříznivá. V […]

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

13. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *