Čtvrtek 28. října. Je Státní Svátek

Netradiční dárek k Valentýnu: darujte překrásné investiční mince

Investice 10.02.2016 | 18:43 0 Komentářů

Zkuste letos k Valentýnu darovat své lásce krásný dárek, který je zároveň investicí. Unikátní mince z portfolia webu Zlataky.cz spojují jedinečnou uměleckou hodnotu s tou finanční. Vybrat si můžete z několika desítek mincí s různými tématy a provedením. Ženy ocení třeba mince se Swarovski krystalem, vyobrazení znamení horoskopu nebo speciální sady mincí s motivem srdce. (Tisková zpráva: Zlataky.cz)

„Mince jsou raženy s uvedenými nominálními hodnotami v platné peněžní jednotce. Unikátní mince vydává Česká národní banka, která se zavazuje mince kdykoliv přijímat zpět,“ vysvětluje Matěj Čeleš, investiční analytik portálu Zlaťáky.cz. výhodnou investici.

Stříbrný dárek s krystaly „My Heart“

Exkluzivní stříbrná mince vydaná Národní bankou Běloruska v roce 2010 a ražená Polskou mincovnou v ryzosti 925 čistého stříbra o váze 28.28 g je ideální dárek pro vaše blízké. Mince na svém rubu zobrazuje leštěné srdce s motýly a se třemi (Swarovski) krystaly umístěnými do květin, které srdce obepínají. Líc zobrazuje matné srdce vyplněné motýly s nápisy „My Heart“ (Moje srdce) v angličtině, polštině, ruštině a běloruštině. Mince je dodávána v modré dárkové krabičce spolu s certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 10 000 kusů pro celý svět!

Stříbrná mince Luxury Line Srdce

Exkluzivní stříbrná obdélníková mince se Swarovski krystalem vydaná Cookovy ostrovy v roce 2014 o váze 100 g je ideální dárek pro vaše blízké. Mince na svém rubu zobrazuje krásný krystal ve tvaru srdce spolu s nápisy „SILVER Luxury Line“. „FINE SILVER“, váhu a ryzost. Líc zobrazuje tradiční portrét královny Elizabeth II. od Ian-Rank Broadleyho a nápisy „ELIZABETH II“, „COOK ISLANDS“, nominální hodnotu a rok vydání. Mince je dodávaná v luxusní krabičce šedé barvy spolu s certifikátem věrohodnosti v limitovaném nákladu pouze 2014 kusů pro celý svět! V krabičce je zabudovaná LED dioda, která při otevření minci modře osvítí.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.