CZK/€ 24.565 +0,10%

CZK/$ 24.167 -0,24%

CZK/£ 29.173 +0,10%

CZK/CHF 25.362 -0,54%

13. 07. 2022

0 komentářů

MONETA podporuje živnostníky i začínající podnikatele, za sjednání byznysových účtů nabízí tisícikorunové bonusy

 

Tisícikorunovou odměnu za sjednání podnikatelského účtu Konto PRO podnikání nabízí MONETA svým novým komerčním klientům. Stejnou částku obdrží i nové start-upy, začínající živnostníci
a firmy při založení účtu START. 

Založení účtu Konto PRO podnikání, který letos zvítězil v kategorii podnikatelských účtů letošního ročníku prestižní oborové soutěže Zlatá koruna, je zdarma a probíhá plně online. Unikátem je 100 transakcí měsíčně zdarma, bezplatné výběry ze všech bankomatů po celém světě, a navíc finanční rezerva až do výše 2,5 milionu korun v podobě kontokorentu. „Právě tyto výhody jsou důvodem, proč si Konto PRO podnikání zakládá stále více lidí. Za posledních 12 měsíců vzrostl objem nových účtů o téměř 30 %,“ potvrdil v této souvislosti vedoucí sekce depozitních produktů pro komerční klienty Miroslav Vejpustek. Podle něj nyní uživatelé Konta PRO podnikání tvoří již 80 % veškerého klientského portfolia banky z řad podnikatelů.

Odměnu 1 000 Kč dostanou také nové start-upy a začínající živnostníci či firmy, které si v Monetě založí podnikatelský účet START nebo advokáti či notáři, jenž si založí specifický profesní účet Juridica Business Program. Ten slouží ze zákona k advokátním či notářským úschovám nebo jako běžný účet oddlužení či konkurzu pro insolvenční správce. Podmínkou pro získání bonusu je – stejně jako v případě Konta PRO podnikání – provést do konce následujícího měsíce po založení z nově založeného účtu platby debetní kartou v minimální souhrnné výši tisíc korun.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.