Středa 21. dubna. Svátek má Alexandra.

Mikropůjčky nově na portálu Finparáda.cz

Banky 29.09.2015 | 15:04 0 Komentářů

Při půjčce 4 000 Kč na 30 dnů nemusí klient zaplatit ani korunu, nebo může přeplatit více jak 1 800 Kč, vyplývá z nové kalkulačky zaměřené na poskytovatele takzvaných mikropůjček (někdy se hovoří také o rychlých půjčkách). Na specializovaném finančním portálu Finparáda.cz jsme nově připravili pro návštěvníky srovnání mikropůjček včetně žebříčku nejlepších nabídek na trhu, ve kterém v současné době dosahují nejlepšího hodnocení půjčky Zaplo a Japonská půjčka. 

Považujeme za přínosné dodávat návštěvníkům portálu Finparáda.cz profesionální a pravidelně aktualizované informace o trhu mikropůjček, který je velmi specifický. Mikropůjčky v Česku nabízí stovky až tisíce subjektů, proto jsme v první fázi zařadili na Finparádu.cz jen ty největší poskytovatele včetně těch, kteří jsou členy Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).

 „Společnost Scott & Rose, provozovatel portálu Finparáda.cz požádala naši asociaci o spolupráci  při  rozšíření portálu o agendu mikropůjček, která by obsahovala srovnání a hodnocení mikropůjček. Asociace poskytla pro tento projekt své zkušenosti a předpokládá, že informace poslouží k zodpovědnému výběru úvěrového produktu a společnosti“ říká Kateřina Kratina Černovská, předsedkyně představenstva APNÚ.

Portál Finparáda.cz se díky svému pravidelně aktualizovanému obsahu (vlastní zpravodajství, přehledy produktů, profesionální kalkulačky, žebříčky nejlepších finančních produktů, přehledy finančních institucí včetně možnosti hledání obchodních míst a bankomatů) zařadil mezi vyhledávané finanční portály, o čemž svědčí i skutečnost, že portál navštíví měsíčně více jak 60 tisíc uživatelů.   

Zdroj: Tisková zpráva Finparáda.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.