CZK/€ 24.725 -0,02%

CZK/$ 23.416 +0,10%

CZK/£ 28.639 -0,16%

CZK/CHF 24.478 +0,42%

03. 06. 2015

0 komentářů

Lokalita společnosti Ingenico Group pro klíčování platebních terminálů (Key Injection Facility) se stala první schválenou lokalitou v Itálii pro Point-to-Point šifrování

 


 

Společnost Ingenico Group (Euronext: FR0000125346 – ING), globální lídr v oblasti plateb, dnes oznámila, že její facilita pro bezpečné klíčování v Itálii úspěšně prošla kontrolou Qualified Security Assessor SecurityMetrics. Tato lokalita je nyní plně ověřena pro standard PCI Point-to-Point Encryption, verze 1.1.

Zabezpečená místnost společnosti Ingenico Group je nyní plně podporovanou lokalitou KIF (Key Injection Facility) pro nahrávání klíčů Ingenico On-Guard P2PE. Společnost Ingenico Group je v současné době jediným poskytovatelem platebních řešení v Itálii, který má certifikovanou zabezpečenou místnost pro vkládání bankovních klíčů v souladu s italským a německým schématem, a nyní také pro klíče standardu Point-to-Point Encryption. KIF společnosti Ingenico je také plně důvěryhodným poskytovatelem služeb nahrávání klíčů pro platební terminály nasazené v jiných zemích.

KIF je kontrolované zařízení s nejpřísnějšími bezpečnostními opatřeními, ve kterém jsou do elektronických platebních terminálů nahrávány bezpečnostní klíče prostřednictvím specializovaných nástrojů podle přesně definovaných provozních postupů. Tyto klíče zaručují bezpečné používání terminálů a chrání veškerá data, která jsou v celém jejich životním cyklu přenášena.

„Tato validace potvrzuje naše vedoucí postavení v oblasti správy zabezpečení platebních řešení,“ komentuje Luciano Cavazzana, výkonný ředitel společnosti Ingenico pro východní Evropu a Afriku. „Společnost Ingenico Group vyvíjí produkty s nejvyšší úrovní hardwarového a softwarového zabezpečení a zajišťuje bezpečnou správu terminálů ve všech fázích jejich životního cyklu. Našim evropským zákazníkům tak nabízíme nejvyšší úroveň zabezpečení a ochrany platebních transakcí ve všech prostředích.“

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.