Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

LBBW Bank CZ nově s názvem Expobank CZ

Banky 15.10.2014 | 11:50 0 Komentářů

Expobank LLC úspěšně dokončila akvizici české dceřiné společnosti LBBW Bank CZ a.s. a dne 15. 10. změnila její název na Expobank CZ a.s. Expobank CZ se bude na českém trhu stejně jako LBBW Bank CZ specializovat na privátní, firemní a afluentní klientelu. (Tisková zpráva: Expobank CZ) 

Expobank LLC se stala novým vlastníkem banky LBBW Bank CZ 1. září 2014. Společně se změnou akcionáře mění nyní LBBW Bank CZ a.s. svůj název na Expobank CZ a.s. a spolu s tím i logo, rovněž adresu webových stránek a emailové adresy. Všechny ostatní kontaktní a identifikační údaje (tj. IČ, DIČ, SWIFT, BIC, čísla bankovního účtu, telefonní a faxová čísla) zůstávají nezměněny a všechny obchodní smlouvy zůstávají v platnosti a jsou právně závazné podle stávajících podmínek, které se nemění.

Představenstvo banky tvoří předseda Māris Avotiņš a dále členové Renārs Karašs, Boris Čuchran a Miroslav Kohout.

„Naší strategií je rozvíjet stávající zavedenou strukturu banky, a to konkrétně v oblastech firemního bankovnictví, obchodního financování, privátního bankovnictví a bankovních služeb pro affluentní klientelu. Chceme využít zkušeností, které Expobank v těchto oblastech získala na jiných trzích a věnovat se jejich rozvoji i zde v České republice,“ říká Māris Avotiņš, předseda představenstva Expobank CZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.