Úterý 26. října. Svátek má Erik.

Konference FINfest: Akce, na které ani tentokrát nemůžete chybět!

Je robotizace poradenského byznysu špatná zpráva pro externí finanční poradce? Budou poradci muset o klienta daleko více než dnes „bojovat“ s bankou, pojišťovnou nebo investiční společností? Jaký dopad bude mít digitalizace na provize poradců? A jak se změní celé odvětví finančních služeb? Nejen na tato témata budou na podzimní konferenci FINfest diskutovat přední experti z oboru.

FINfest se koná ve čtvrtek 29. 11. 2018, program akce a všechny potřebné informace naleznete na www.finfest.cz. Letos se akce uskuteční v supermoderním prostředí Cubex Centrum Praha na Pankráci a nabídne tak téměř dvojnásobek panelových diskusí, přednášek a workshopů než v minulých ročnících.

„Jsem rád, že kromě odborných diskusí na aktuální témata, která hýbou finančním trhem, můžeme věnovat pozornost také přednáškám o osobním rozvoji a obchodních dovednostech,“  říká Martin Viktora, organizátor konferencí FINfest.  „Chtěl bych v této souvislosti upozornit na specifickou přednášku, kterou si pro FINfest připravila Veronika Vieweghová. Bude mluvit o využití potenciálu ženského cyklu v byznysu.“  Mají mužští lídři pocit, že ženám ve svém týmu nerozumí? Na přednášce se dozvíte, proč tomu tak je a jak podobné situace řešit.

V jednotlivých odborných panelech budou diskutovat ti nejpovolanější – Jiří Paták (ChytryHonza.cz), Petr Hrubý (Broker Consulting), Zdeněk Sluka (Broker Trust), Ivan Špirakus (INSIA), Jiří Šindelář (ČASF), Jan Kabelka (NN IP), Jan Maňák (BNP Paribas), Mojmír Urbánek (SAB servis), Martin Dočekal (Profi P&F), Marek Macura (M&M Finance), Ondřej Záruba (Comsense), Marek Janšta (KZ FINANCE), Tomáš Síkora (CreaSoft) a mnozí další. Na seznamu je přes 50 řečníků!

Přijďte a dozvíte se nejen novinky z oboru, ale máte také možnost setkat se s dalšími kolegy z byznysu. Využijte příležitosti zapojit se do diskusí a aktivně je svými dotazy ovlivňovat.

Tisková zpráva FINfest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.