CZK/€ 25.380 -0,18%

CZK/$ 23.480 -0,22%

CZK/£ 29.645 -0,15%

CZK/CHF 26.685 -0,07%

25. 03. 2013

0 komentářů

Subjekty:

Jak a proč spořit na důchod? Dejte like. Informace najdete i na facebooku

 


 

Oficiální informace resortu ministerstva práce a sociálních věcí a také ministerstva financí doplní konkrétní příklady, souhrny, grafy a nejnovější průzkumy na téma reformy a II. pilíře. Výhodou sociálních sítí je také možnost o informacích a novinkách diskutovat.  

„Pokud se mají lidé dobře rozhodnout, jak se zabezpečit na stáří, měli by mít možnost dostat se k informacím co nejsnadnější cestou. Proto chceme kromě webu, letáků nebo call centra nabídnout jako zdroj také sociální sítě. Věřím, že vyjdeme vstříc i mladším lidem, kteří jsou zvyklí je používat,“ říká ministryně práce a sociálních věcí Ludmila Müllerová (TOP 09).

MPSV společně s MF od ledna informuje zaměstnance úřadů, zaměstnavatele a všechny zájemce prostřednictvím série 15. kulatých diskusních stolů, kde především o možnostech II. pilíře důchodové reformy přednáší experti obou ministerstev a Generálního finančního ředitelství. Poslední diskusi chystá ministerstvo na zítřek v Praze.

Kromě diskusí může veřejnost najít informace na webu ministerstva k důchodové reformě: http://duchodovareforma.mpsv.cz/cs/ nebo ve speciálních letácích. Zeptat se je možné také na telefonní lince k důchodové reformě, kterou resort provozuje. Lidé mohou pokládat dotazy denně na telefonním čísle: 234 712 111. Call centrum je v provozu vždy v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 od 15.30 hodin, v pátek pak od 8 do14 hodin. Pro zájemce o podrobnější informace vydalo MPSV společně s MF Manuál důchodové reformy, který si lze stáhnout z adres:

–       http://duchodovareforma.mpsv.cz/cs/10

REKLAMA

–       http://www.mfcr.cz/cps/rde/xchg/mfcr/xsl/duchodova_reforma_75757.html

Nový speciální facebookový profil MPSV k důchodové reformě najdete na adrese:

http://www.facebook.com/duchodovareformacr

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

fintech - technologie - internet

Amazon, Facebook a Alphabet vs. Fed a váhání jménem Libra

Společnosti Amazon, Facebook a Alphabet/Google už nenesou přívlastek „technologické“, přestože jejich DNA je čistě technologická. Aktuálně však ani jedna ze jmenovaných společností není součástí technologického sektoru indexu S&P 500.

Text: Roman Koděra

25. 07. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *