CZK/€ 24.710 -0,12%

CZK/$ 23.453 -1,09%

CZK/£ 29.283 +0,78%

CZK/CHF 23.634 +0,23%

09. 05. 2012

0 komentářů

Subjekty:

ING Penzijní fond: za rok 2011 rozdělíme zisk klientům a připíšeme jim zhodnocení 2,14 %

 


 

Jediný akcionář ING Penzijního fondu, a. s., se stejně jako v loňském roce rozhodl vzdát svého podílu na zisku ve prospěch účastníků a disponibilní zisk rozdělí mezi klienty. Díky tomuto kroku se klienti ING Penzijního fondu mohou těšit na zhodnocení ve výši 2,14 %, které je jedním ze tří nejvyšších na trhu. „Navzdory prohlubující se nepříznivé hospodářské situaci se nám podařilo přesáhnout hranici půl miliardy čistého zisku a opět tak potvrdit, že ING Penzijní fond je stabilním a silným partnerem, zhodnotil výsledky Jiří Rusnok, předseda představenstva ING Penzijního fondu, a. s.

Výsledek je jasným indikátorem stability celé společnosti, správně nastavené strategie podnikání a je silným příslibem našim klientům i do budoucna. Za zlepšeným hospodařením stojí zejména zlepšování výnosů z umístění spravovaných prostředků i racionalizace v oblasti provozních nákladů. Kromě navýšení čistého zisku o 6 % oproti minulému roku byl zaznamenán nárůst i u dalších hospodářských ukazatelů – objem aktiv ve správě meziročně vzrostl o 4,2 % a v roce 2011 dosáhl 26,6 miliardy korun.

Úspěšnost ING Penzijního fondu potvrzují také prestižní odborná ocenění, ale především uznáníklientů. Penzijní připojištění od ING obsadilo třetí místo v soutěži Zlaté Euro a z průzkumu spokojenosti zákazníků s klientským servisem penzijních fondů provedeného na konci loňského roku výzkumnou agenturou Synovate ČR / Ipsos Tambor si odneslo dokonce první místo.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pastička s penězi - bankovky - zisk

Jak drahý je americký trh aneb Když se řekne zisk

Tři investoři seděli v hospodě a hádali se o tom, jak drahý je americký akciový trh. První tvrdil, že index S&P 500 se obchoduje za 24násobek zisků, tedy s PE 24. Druhý tvrdil, že PE je 21,6 a třetí tvrdil, že PE […]

Text: Daniel Gladiš

10. 10. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.