Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

Historický triumf ČPP v anketě Pojišťovna roku

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) zcela ovládla letošní 15. ročník prestižní ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů. ČPP bodovala ve čtyřech z pěti vyhlašovaných kategorií a podařilo se jí získat dvě první a dvě druhá místa. 

ČPP vyhrála v nejprestižnější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů a zvítězila i v kategorii Autopojištění. K dvojnásobnému prvenství přidala navíc ještě dvě druhá místa v kategoriích Pojištění občanů a Životní pojištění. ČPP se na předních místech ankety objevuje pravidelně, letos poprvé dosáhla na příčky nejvyšší. 

„Získaná ocenění nám udělala obrovskou radost. Je to nejkrásnější dárek k 20. výročí naší pojišťovny, jaký jsme si vůbec mohli přát. Čtyřnásobné ocenění letošní Pojišťovny roku odráží náš každoroční růst předepsaného pojistného, ale zejména vysokou kvalitu poskytovaného poradenství,“ uvedl k triumfu ČPP v anketě její generální ředitel Jaroslav Besperát.

Dobrá a kvalitní spolupráce s makléři je důležitá pro každou pojišťovnu. „V loňském roce jsme rostli nejvíce ze všech pojišťoven. Velkým dílem k tomuto úspěchu přispěla také naše úzká spolupráce s makléři. Zejména v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik je úloha makléřů na trhu nezastupitelná,“ zdůraznil Besperát.  

Úspěch ČPP v soutěži dokládá, že dlouhodobá péče v oblasti servisu pro makléře a vzájemná spolupráce přináší své výsledky. „Anketa je pro nás cenná zejména tím, že vítěze nevolí laická veřejnost, ale hlasují v ní profesionální pojišťovací makléři, kteří mají dokonalý přehled o tom, jak pojistný trh funguje,“ závěrem uvedl Jaroslav Besperát.

Cílem ankety Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Organizátory této nejstarší hodnotitelské soutěže jsou Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP) společně se specializovaným serverem oPojištění.cz. Záštitu nad 15. ročníkem ankety Pojišťovna roku převzal 1. místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.