CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

10. 10. 2018

0 komentářů

Subjekty:

Hello bank! slaví v Čechách první narozeniny, těží však z 22letých zkušeností lídra ve spotřebitelském financování

 

Hello bank! by Cetelem završila v říjnu 2018 své roční působení na českém trhu pod novou značkou. Je to přesně rok, co se úspěšně přeměnila z Cetelemu na Hello bank! by Cetelem. Během této doby dostála slibu, který dala svým 400 tisícům klientů a přinesla jim moderní bankovní produkty, služby a technologie, které doplnily původní úvěrovou nabídku Cetelemu. Měsíčně tak Hello bank! zaznamenává přes 100 tisíc unikátních přihlášení do internetového bankovnictví a její mobilní aplikaci již využilo přes 30 tisíc klientů. Celkovou spokojenost klientů se službami banky reflektuje index zákaznické spokojenosti tzv. NPS (Net Promoter Score), který banka pravidelně sleduje. Jeho výše je aktuálně 56. 

„Před rokem se Cetelem změnil na Hello bank! a začal vedle původní úvěrové nabídky poskytovat také bankovní produkty a digitální řešení. Česká republika se tak stala již šestou evropskou zemí, kde skupina BNP Paribas realizuje svůj bankovní byznys pod značkou moderního bankovnictví Hello bank! Společně se všemi našimi zaměstnanci chceme pokračovat v naplňování naší mise a pomáhat dál klientům plnit své sny a potřeby skrze jednoduchá a dostupná řešení. To vše samozřejmě tak, abychom náš byznys dělali i nadále zodpovědně,” říká Emmanuel Bourg, CEO Hello bank! by Cetelem.

Během posledních 12 měsíců Hello bank! posílila svoji unikátní pozici jediné banky poskytující finanční služby u více než 1 500 obchodních partnerů po celé České republice. Od začátku svého působení Hello bank! financovala již přes 138 000 drobných půjček v obchodech především na nákupy spotřební elektroniky, mobilních telefonů a nábytku.

Díky znalostem klientských potřeb a monitorování zákaznické spokojenosti zlepšila banka za první pololetí letošního roku všechny své digitální platformy a zvýšila spokojenost zákazníků s nimi o 90 % (zdroj NPS měřený bankou). Velká část uživatelů mobilní aplikace Hello bank! žije ve Středočeském a Moravskoslezském kraji. Třetina z nich používá operační systém iOS a dvě třetiny Android.

Typickým reprezentantem je pak mladý muž, 32 let, se středoškolským vzděláním, žijící v krajském městě. První narozeniny jsou dalším momentem, ve kterém banka myslí na své klienty a odměňuje je za jejich věrnost.

REKLAMA

Součástí narozeninové nabídky jsou úvěry zdarma v síti obchodních partnerů, které startují již v pondělí 15. 10. 2018 a budou nabízeny po celé 2 týdny. Od 1. 11. 2018 pak na všechny klienty Hello bank! čekají speciální odměny, které si mohou vyzvednout zábavnou formou na www.hellonarozeniny.cz. Ve hře jsou nejen produktové výhody, ale i televize, mobilní telefony, poukázky do kina a řada dalších odměn.

A jaké další novinky si Hello bank! připravila na nadcházející měsíce?

  •  Prohloubení spolupráce se společností Rekola Bikesharing i v roce 2019 s podporou společných cílů, jako jsou zkušenosti zákazníků založené na inteligentním používání mobilních aplikací, moderních technologiích a službách pro snadnější a zdravější každodenní život.
  • Vytvoření vlastní sítě bankomatů ve spolupráci se společností Planet Cash. První bankomat bude v pilotním provozu od listopadu 2018 s cílem mít nejméně 50 bankomatů do konce prvního pololetí roku 2019.
  • Posílení pozice v síti obchodních partnerů díky otevření nových kontaktních kiosků. Prvním místem, kde tento koncept již funguje, je stánek v centrále Alza.cz v pražských Holešovicích. Zde si klienti mohou kromě splátkových úvěrů otevřít i bankovní účet a zařídit si další služby. V roce 2019 rozšíří banka tato kontaktní místa i k dalším obchodním partnerům v rámci zkušebního provozu.
  • Inovace, které pomohou vylepšit spokojenost zákazníků ve všech kanálech s důrazem na digitální řešení, jednoduché, rychlé a bezpečné aplikace.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Síť korupce ve švýcarské bance?

Mezinárodní novinářské seskupení se zaměřilo na klienty významné švýcarské banky, někteří z nich podle více než rok probíhající analýzy úniku dat na finanční instituci nehází zrovna dobré světlo. Jejich peníze totiž mohly pocházet z nelegální činnosti.

Text: Karel Pučelík

Foto: Zdroj: Pixabay.com

02. 03. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.