CZK/€ 24.740 +0,06%

CZK/$ 23.821 +1,26%

CZK/£ 28.830 +0,73%

CZK/CHF 24.840 +0,45%

20. 06. 2022

0 komentářů

Hello bank! letos opět daruje více než milion korun na udržitelné projekty

 

V rámci svého nadačního programu Hello Země podpoří i letos Hello bank! tři projekty, které vyberou svým hlasováním zaměstnanci a klienti banky z projektů přihlášených do Cen SDGs 2022. 

Stejně jako v loňském roce chce Hello bank! i letos finančně podpořit firmy, které přicházejí s projekty, co mění svět k lepšímu. Ze všech přihlášených projektů do Cen SDGs 2022, které organizuje Asociace společenské odpovědnosti, vyberou zaměstnanci banky deset projektů, které postoupí do hlasování veřejnosti.   To proběhne v září a hlasovat mohou všichni klienti Hello bank!, kteří mají uzavřené Hello spoření. Právě produkt Hello spoření a výše deposit na něm určí finální částku, která se mezi vítěze rozdělí. Za každou naspořenou korunu tak banka přispěje na udržitelné projekty.

Velké, střední, malé firmy, ale i třeba školy, obce a neziskové organizace mohou v rámci Cen SDGs 2022 vybírat z 8 kategorií a přihlásit do některé z nich svůj projekt až do 30. června. Slavnostní předání Cen SDGs proběhne 13. října a během tohoto večera vyhlásí i Hello bank! tři vítězné projekty v rámci svého programu Hello Země.

Právě proto, že hlavní parketou Hello bank! jsou finance a produkty pro koncové spotřebitele, věnuje banka velkou pozornost udržitelnému přístupu a podpoře rozumného financování, které se promítá i do nabídky jejích produktů jako je například Hello Eko půjčka. Kromě toho, že je Hello bank! již několik let členem Asociace společenské odpovědnosti, stala se také partnerem e-shopu s udržitelnými dárky Nakup na Dobro.

Více informací i o loňském ročníku na: www.hellobank.cz/hello-zeme/

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Jak umělá inteligence promění finanční sektor?

Umělá inteligence (AI) má potenciál významně transformovat odvětví finančních služeb. Finanční instituce však prozatím teprve převážně hledají vhodné oblasti nasazení AI. Jak mohou zajistit odpovědné nasazení umělé inteligence a získat z ní odpovídající benefity, a současně efektivně překonat související rizika?  

Text: Filip Kučera

30. 06. 2022

Už je tady zase! Zlatý rubl

Je to horší než rozzuřené jo-jo, je to horší než nejhorší hity osmdesátých let a dokonce je to horší než bumerang. Pověst o zlatém rublu je zpět. Znovu uráží dobrý vkus posluchačů, tahá uši ekonomů a vyvolává nadšení fandů.

Text: Luboš Smrčka

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.