CZK/€ 24.730 -0,08%

CZK/$ 23.501 -0,37%

CZK/£ 28.829 -0,07%

CZK/CHF 24.552 +0,46%

30. 03. 2015

0 komentářů

Subjekty:

FLEXI dává dvakrát víc za vážné nemoci způsobené klíštětem

 


 

 „Každé desáté klíště je infikované borelií, každé sté pak virem klíšťové encefalitidy. To rozhodně nejsou malá čísla,“ upozorňuje Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „A nákaza se nevyhýbá ani našim klientům. Nejčastěji vyplácíme peníze za hospitalizace a dlouhodobé pracovní neschopnosti, ale výjimkou nejsou ani přiznané invalidity a úmrtí. Velmi vážná onemocnění stále nepatří k rizikům, které si klienti sami od sebe sjednají. Chceme to změnit. Proto jsme cenu rizika o 10 % snížili a navíc přicházíme s akcí dvojnásobného plnění.“ 

Pojišťovna České spořitelny nepřichází s podobnou akcí poprvé. Loni realizovala hned tři kampaně a podpořila sjednání rizik velmi vážných onemocnění, trvalých následků způsobených při dopravní nehodě a úrazové invalidity. Nyní upozorňuje na vážné následky onemocnění způsobených klíštětem. Zvýhodnění se vztahuje na nově sjednané a přijaté smlouvy FLEXI, FLEXI JUNIOR a smlouvy převedené v rámci programu InSpiral v období od 1. 4. 2015 do 30. 6. 2015. V případě vážného průběhu nemoci* dostane klient dvojnásobek sjednané pojistné částky, maximálně o jeden milion více.

Podrobnosti o akci najdete na www.flexi.cz/akce

Jak bude vypadat pojistné plnění?

Klient si sjedná 15. 4. 2015 novou smlouvu s pojištěním velmi vážného onemocnění v kompletní variantě na pojistnou částku 400 000 Kč. Za dva roky ho nakazí klíště klíšťovou encefalitidu a nemoc se mu rozvine do ošklivého stádia.

REKLAMA

*Akce se vztahuje na onemocnění dle Speciálních pojistných podmínek FLEXI životní pojištění čl. 9, bod B, odst. t), u) pro dospělé a čl. 10, bod A, odst. o), p) pro děti; a také na onemocnění dle Speciálních pojistných podmínek pro FLEXI životní pojištění JUNIOR, čl. 8, bod B, odst. o), p).

 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Inflace nutí upravit i životní pojištění

Růst cen se promítá do všech oblastí výdajů. Utáhnout energie a nájem je čím dál tím těžší. Naplnit nádrž stojí skoro o polovinu víc než před rokem. Jen platy za inflací pokulhávají. Kde ušetřit? „Rozhodně ne na životním pojištění,“ říká Simona Kadlečková, oblastní ředitelka finančněporadenské společnosti Fincentrum & Swiss […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

17. 06. 2022

Inflace ohrožuje i pojištění

Dvojciferná inflace zbavuje lidi úspor na bankovních účtech. Ovšem zároveň zvyšuje cenu majetku. A ten by měl být dostatečně chráněn pojištěním. Jenže velká část Čechů majetek dostatečně chráněn nemá. Proč je potřeba pojistné smlouvy pravidelně kontrolovat? A na co nezapomenout při uzavírání pojistky?

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

23. 05. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.