Sobota 04. prosince. Svátek má Barbora.

ESSOX spustil Rozloženou platbu: v eshopech s ní nakoupí zákazníci na 4 splátky, bez navýšení a poplatků

BankyPůjčky 15.11.2021 | 13:59 0 Komentářů

Společnost ESSOX spustila novou službu pro eshopy a jejich zákazníky, tzv. „Rozloženou platbu“. Úhradu za zboží v ceně od 2 do 15 tisíc korun díky ní mohou klienti jednoduše zaplatit ve dvou, třech nebo čtyřech splátkách. Za rozloženou platbu přitom nezaplatí žádné poplatky a je s nulovým navýšením. Jako první mohou využít Rozloženou platbu zákazníci inSPORTline.cz.

 Rozložená platba umožní zákazníkům eshopů zakoupit kvalitnější zboží a rozložit úhradu jeho pořizovací ceny až do čtyř splátek. Sjednání platby probíhá zcela online a během pár minut. Klient nad rámec údajů pro eshop vyplní jen číslo bankovního účtu a nahraje fotografii dokladu totožnosti. Smlouva je uzavřena úhradou první splátky za cenu zboží na účet eshopu, ten může poté zboží obratem expedovat. Smluvní dokumenty se zobrazí klientovi na obrazovce a zároveň je obdrží na svou e-mailovou adresu.

„Jsem ráda, že můžeme klientům našich partnerských eshopů představit tento inovativní produkt, který díky nulovému navýšení nezatíží jejich peněženky. Navíc, celé řešení je plně digitální, a tak společně přispíváme i k udržitelnosti životního prostředí. Rozložená platba umožní zákazníkům koupit zboží s cenou do 15 tisíc korun, aniž by neúměrně zatížili svůj rodinný rozpočet. A navíc nemusí nic tisknout ani nikam cestovat,“ uvedla Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

Novou platební metodu spustil ESSOX po několikaměsíčním testování. Je optimalizována pro různá prostředí i nejrůznější zařízení, ze kterých mohou klienti v eshopu nakupovat. Počítá i s objednávkou z PC a nahráním dokladu totožnosti pohodlně přes mobilní telefon – v průběhu platby může klient zaslat na svůj telefon QR kód, nafotit přes mobil svůj doklad, a platbu dokončit opět na svém stolním počítači.

Nová platební metoda se postupně začne objevovat u partnerských eshopů společnosti ESSOX, jako první ji nasadil obchod se sportovním zbožím inSPORTline.cz.

Tagy banky peníze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.