Pátek 16. dubna. Svátek má Irena.

Era rozdá 5 000 chytrých telefonů

Banky 07.10.2014 | 08:55 0 Komentářů

Od pondělí 6. října získají klienti, kteří si na Era finančním centru založí Era osobní nebo online účet, chytrý telefon Nokia Lumia 630 s operačním systémem Windows Phone 8.1 zdarma. Akce potrvá pět týdnů, přičemž každý týden se rozdá 1 000 mobilů, celkem tedy půjde o 5 000 telefonů. Era tak reaguje na vzrůstající zájem o mobilní bankovnictví ze strany klientů. Jen počet příkazů k úhradě realizovaných přes Era smartbanking meziročně stoupl o plných 65 %. Kvůli jednoduchému a rychlému přístupu si klienti ve smartbankingu aktuálně nejčastěji kontrolují pohyby na účtu a zůstatky. (Tisková zpráva: Era)

Průměrný klient se do Era smartbankingu přihlašuje 11krát do měsíce, stoupá i počet „ortodoxních“ uživatelů mobilních zařízení, kteří se již vůbec nepřihlašují do standardního internetového bankovnictví a vše řeší pomocí smartbankingu. „Trend užívání mobilních zařízení ve správě osobních financí strmě stoupá, jen v srpnu zaplatili klienti přes Era smartbanking více než 25 milionů korun, což je více než dvojnásobek oproti loňsku. Proto nyní přicházíme s nabídkou telefonu Nokia Lumia 630. V něm je rovnou nainstalován Era smartbanking, aby klienti mohli bezpečně a ihned začít využívat našich služeb naplno,“ říká Kateřina Čermáková marketingová manažerka Ery, která je za kampaň odpovědná.

„Mobilní bankovnictví vyžaduje především vysokou bezpečnost a pohodlí při užívání. Obojí najdete u telefonů Nokia Lumia se systémem Windows Phone. S Lumií 630, která je součástí ERA nabídky, můžete bezpečně přistupovat ke svému účtu, ale můžete ho také využít k navigaci, procházení webu nebo e-mailů. Volné chvíle si můžete zpestřit hrami nebo využít další užitečné aplikace. Věřím, že telefon potěší i 5 000 nových zákazníků Ery,“ doplňuje Lenka Čábelová, PR manažerka Microsoftu v České republice.

Za jakých podmínek získá klient mobil zdarma

Podzimní kampaň, která bude po celou dobu trvání podpořena i televizní reklamou, je zaměřena na klienty, kteří minimálně rok zpětně neměli u Ery nebo ČSOB běžný účet. Další podmínkou pro získání mobilu zdarma je aktivní využívání účtu po dobu dvou let: měsíční příchozí platby ve výši 15 tisíc korun a provedení alespoň tří plateb u obchodníků v celkovém měsíčním objemu 3 000 korun. „Klient dále získá Era kreditku nebo kontokorent na rok zdarma. Jako bonus mu k novému telefonu zajistíme na půl roku pojištění skla displeje telefonu, stačí si sjednat pojištění karty proti ztrátě a krádeži. Naším cílem je, aby zákazník začal plně využívat služby, které Era nabízí,“ vysvětluje Čermáková.

Co uvidíme v televizním spotu

Celá kampaň včetně televizních spotů stojí na příbězích reálných klientů Ery, kteří si kameru pustili do svého soukromí a s ostatními se podělí o to, jak tráví čas, jež ušetřili tím, že naplno využívají svou „banku v mobilu“. Spoty jsou natočeny v dokumentárním stylu, což není u reklamy běžné, a přinášejí originální prvek – aktéři je totiž sami natáčeli mobilem, který od Ery dostali. Výsledek můžete vidět na televizních stanicích Nova Group od 6. října do 7. listopadu.

Kampaň zahrnuje také další doprovodné aktivity a soutěže pro nové i stávající klienty. Více na www.era-soutez.cz.

O telefonu

Nokia Lumia 630 přináší nekompromisní výkon pro Windows Phone 8.1 za dostupnou cenu. Nabízí mimo jiné čtyřjádrový procesor Snapdragon poskytující rychlý přístup k sociálním sítím a svižný chod aplikací, unikátní barevný design s výměnnými kryty, 4,5“ ClearBlack displej ideální pro aplikace a hry nebo bezplatné celosvětové mapy i hlasovou navigaci v češtině od HERE, které šetří čas a peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.