CZK/€ 23.745 +0,13%

CZK/$ 22.219 +0,64%

CZK/£ 27.482 +0,03%

CZK/CHF 24.413 -0,24%

23. 05. 2013

4 komentáře

Subjekty:

ERA Reality vstupuje na český trh: majitelé master licence hovoří o tuzemské realitní revoluci

 


 

Novými vlastníky master franchisové licence ERA Reality pro Českou republiku se letos na jaře stali pánové Tomáš Kučera a Jiří Šimon z oboru realit a pan Karel Maroušek z oblasti financování. „V realitách podnikáme přes deset let.  Koncept ERA Reality nás přesvědčil o své jedinečnosti pro klienty i franchisanty, se kterými chceme budovat dlouhodobou spolupráci – licenci vlastníme na příštích 25 let,“ uvedl jednatel a marketingový ředitel ERA Reality Tomáš Kučera.

Společnost Electronic Realty Asociates založil Američan Jim Jackson už v roce 1971. Tehdy jako první makléř využil fax ke sdílení zakázek s dalšími realitními kancelářemi a položil tak základy současnému prvenství ERA Reality v oblastech komunikace, technologií a služeb, které si stále drží svým unikátním vnitřním systémem. Dnes ERA Reality působí ve 42 zemích po celém světě, provozuje 2400 kanceláří a spolupracuje s téměř 32 tisíci makléři.

Prvními majiteli master licence ERA Reality pro Českou republiku se stali v roce 2006 bratři Holeckovi, kterým se podařilo postupně v ČR vybudovat 35 ERA kanceláří. Počátkem roku 2010 se však tito Američané s českými kořeny rozhodli vrátit své podnikání výhradně do Spojených států, kde mají širokou základnu svých aktivit. Tím byl rozvoj sítě ERA v ČR částečně omezen.  Počátkem roku 2013 získali master franchisovou licenci ERA pro Českou republiku noví vlastníci, kteří ihned zahájili jednání s potenciálními partnery.  

ERA Reality získala letos na jaře během prvních týdnů působení 12 franchisových partnerů a intenzivně probíhají jednání s dalšími zájemci o zapojení do ERA po celé republice. „Systém ERA Reality je pro Českou republiku průlomový a troufáme si říct, že způsobí takovou malou realitní revoluci. Uzavřením franchisové smlouvy s ERA získá podnikatel naprosto unikátní systém, který nikdo jiný v České republice neposkytuje. V případě důsledného využití našeho systému včetně nových produktů můžeme realitním kancelářím zapojeným v síti ERA Reality garantovat nárůst tržeb minimálně o 50 procent,“ prohlásil Marek Sklenář, výkonný ředitel ERA Reality Česká republika.

Vstupní investice pro získání ERA licence na pět let je v rozmezí 250 až 500 tisíc Kč, přesná výše je ovlivněna regionem působení a dalšími aspekty týkajícími se připojovaného partnera. Ovšem ne každý zájemce s dostatkem peněz na franchisu ERA dosáhne.„Máme velmi přísná kritéria při výběru našich franchisových partnerů, od kterých požadujeme, aby se plně ztotožnili s etikou ERA. Know-how je sdělitelné, systém je přenositelný, ale kvalitu je třeba udržet lidským faktorem,“ doplnil Marek Sklenář.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 4 komentáře

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Jaké společnosti na Nasdaq se nyní vyplatí sledovat?

Index Nasdaq, který zahrnuje více než 2500 akcií obchodovaných na stejnojmenné burze, se stabilizoval nad 12 255,95 bodů. To znamená konec medvědího trendu pro tento vysokotechnologický benchmark“Medvědí“ trend na Nasdaqu trval 138 obchodních dní, což je nejdelší období poklesu od roku 2008, kdy prodeje převládaly po dobu […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

01. 06. 2023

Stanou se akcie AI společností nejchytřejší technologickou investicí pro běžné investory?

Umělá inteligence (AI) způsobuje revoluci v různých odvětvích a mění způsob našeho života a práce. Od samořídících aut po osobní asistenty, jako jsou Siri a Alexa, se AI stává nedílnou součástí našeho každodenního života. Tato technologie přitahuje velkou pozornost investorů, kteří hledají další velkou investiční příležitost.

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

30. 05. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
 • petr

  14 listopadu, 2014

  Dejte si na ně pozor

  Odpovědět

 • Iva L.

  23 února, 2019

  realitní kanceláří Era reality máme velmi negativní zkušenost. Především s realitní makléřkou zastupující Liberec – Anežkou Čermákovou…která obchoduje bez jakéhokoli dodržování kodexu makléřů a lidské slušnosti.. neochotná, nepřátelská, panovačná a ulhaná a jízlivá svým jednáním vás zažene do kouta a nutí k okamžitému podpisu v její prospěch…naštěstí využíváme právních služeb.

  Odpovědět

 • Petra M.

  7 června, 2019

  Nemám dobrou zkušenost s Era reality. Neumí se ozvat na opakovanou poptávku. Chápu, že né každý umí/může odpovědět do 24 hodin, ale týden je už na mě opravdu moc… Zkoušela jsem nemovitost poptávat přímo přes makléře i přes jejich stránky. Neodpověděl mi nikdo! Nedoporučuji.

  Odpovědět

 • Jan A.

  3 července, 2019

  S touto realitkou podepisovat pouze s pravnikem….

  Odpovědět