Pondělí 10. srpna. Svátek má Vavřinec.

Equa bank spouští program odměny za doporučení nového klienta

Banky Equa bank 16.01.2013 | 13:42 2 komentáře

Stávající klient Equa bank, který doporučí produkty a služby banky svým přátelům a známým a ti je následně využijí, získá na svůj účet 150 Kč za každého nově získaného zákazníka. Stejnou částku získá i doporučený klient. Program odměny za doporučení nového klienta potrvá do 31. března 2013.

„Věříme, že naši zákazníci jsou s produkty a službami Equa spokojeni a existuje mnoho důvodů, proč je jejich známým a přátelům doporučit. Doporučení spokojeného klienta je pro nás samozřejmě tou nejlepší reklamou,“ říká Tomáš Veselý, ředitel depozitních produktů Equa bank.

Součástí programu je kupón, na který stávající klient uvede své jméno a telefonní číslo. Takto vyplněný ho předá doporučenému klientovi. Ten uvedené informace využije při zřizování účtu, a to buď na některé z poboček Equa bank, nebo údaje vyplní online přímo na internetových stránkách banky.

Odměna se vyplácí oběma ve chvíli, kdy doporučený klient provede platbu kartou u obchodníka, a to maximálně do dvou měsíců od aktivace účtů. Detaily programu odměny za doporučení nového klienta je možné získat na http://www.equabank.cz/doporuceni/

Hlavní výhody běžného účtu Equa bank:
 Výběry ze všech bankomatů v ČR zdarma
 Žádné poplatky za otevření účtu
 Snadný přístup k financím prostřednictvím bezplatného
internetového a mobilního bankovnictví
 Vedení účtu zdarma pro účet s měsíčním příjmem
o alespoň 10 000 Kč nebo s celkovým zůstatkem na účtech
o alespoň 100 000 Kč

 

2 komentáře: “Equa bank spouští program odměny za doporučení nového klienta”

  1. Jan napsal:

    Tak odměna je sice příjemná, ale určitě to není jediný důvod, proč bych Equa doporučil. Spíš bych zdůraznil ty výběry zdarma ze všech tuzemských bankomatů, to může klientovi Equa bank ušetřit měsíčně hezkých pár stovek.

  2. Bára napsal:

    Tak to je náhodou dobrý tah. Účet zdarma, výběry z bankomatů všech bank zdarma a stačí, když člověku na účet přijde každý měsíc „jen“ 10 tisíc. To si doporučení opravdu zaslouží :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.