Úterý 29. září. Svátek má Michal.

Equa bank snižuje o procento úročení Minutové půjčky na 3,8 % p.a.

Praha, 4. května 2020 – Equa bank výrazně snižuje od počátku května úrokovou sazbu Minutové půjčky. Tento spotřebitelský úvěr lze nyní získat se úrokem již od 3,8 % p.a., místo dosavadních 4,8 % p.a. Díky jednoduché on-line žádosti prostřednictvím webu nebo mobilu, rychlosti čerpání, nulovým poplatkům a nízkým úrokovým sazbám patří Minutová půjčka k těm nejvýhodnějším na trhu.

„Před měsícem jsme, jako první banka, reagovali na snížení sazeb ze strany ČNB a promítli jsme tento pokles do sazeb našich hypoték. Nyní přicházíme s další dobrou zprávou pro klienty a snižujeme sazby i na spotřebitelských úvěrech, a to o celé jedno procento. Po počátečním ochlazení díky koronavirové krizi a nouzovému stavu, registrujeme v poslední době opětovný nárůst zájmu o spotřebitelské půjčky. Proto věříme, že zájemci o půjčky výrazné snížení sazeb uvítají,“ řekl Ondřej Hák, ředitel retailového bankovnictví Equa bank.

Equa bank poskytuje svou neúčelovou půjčku – Minutovou půjčku – ve výši od 5 000 do 700 000 korun. K jejímu vyřízení stačí jen občanský průkaz. Pokud je půjčka schválena, může mít žadatel peníze na účtu do 3 minut. Žadatel si také může nastavit výši splátek a dobu splácení tak, jak mu to nejvíce vyhovuje. Minutovou půjčku lze jednoduše vyřídit on-line nebo na pobočkách banky. Klienti Equa bank si ji mohou vyřídit též prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Výhodou žádosti přes mobilní aplikaci je ještě větší rychlost – požadované peníze může mít žadatel o půjčku na svém účtu téměř okamžitě. Stačí mít jen nainstalovanou aplikaci mobilního bankovnictví Equa bank, které patří k těm nejmodernějším na trhu.

 

2 komentáře: “Equa bank snižuje o procento úročení Minutové půjčky na 3,8 % p.a.”

  1. Ondra napsal:

    Zrovna se mi rozbil mobil, na nový teď nemám, ale vyřeším to minutovou půjčkou. Je super, že Equa jestě snížila úrok… aspoň malé přilepšení..

  2. Minutová půjčka napsal:

    Tak to je milá zpráva. Ne, že bych momentálně potřebovala využít, ale určitě je dobré vědět, že něco takového Equa nabízí. 🙂 díky za informace!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.