Čtvrtek 24. září. Svátek má Jaromír.

Equa Bank otevírá ve třech regionech nové zastoupení pro malé a střední podnikatele

Banky Equa bank 21.06.2012 | 11:40 0 Komentářů

V Litoměřicích, Zlíně a Ostravě otevře Equa bank v tomto týdnu nová poradenská centra pro malé a střední podnikatele. Ve všech třech kancelářích budou podnikatelům k dispozici specialisté s dlouholetou zkušeností s financováním malých a středních podniků právě v daném regionu.

„Věříme, že lokálnímu podnikateli rozumí lépe člověk se zkušeností z regionu, než bankéř v centrální pobočce v Praze. Rozhodli jsme se proto rozšířit portfolio našich služeb pro podnikatele a nabídnout jim pomoc s financováním přímo v místě jejich podnikání. Jako regionální poradce vybíráme místní odborníky v segmentu malých a středních podniků, kteří se na tamním trhu perfektně orientují,“ říká David Řehoř, manažer týmu pro rozvoj služeb firemního bankovnictví.

Equa bank se jako první z trojice bank, které nově vstoupily na trh v loňském roce, začala věnovat firemní klientele a nyní služby dále posiluje. „Při výběru lokalit pro nové kanceláře jsme zvolili Zlínský kraj a severní Moravu jako regiony s tradičně silnou průmyslovou a podnikatelskou tradicí a sever Čech, který je pro nás z pohledu dalšího rozvoje podnikání rovněž perspektivní,“ dodává David Řehoř.

Zájemci o konzultaci nebo služby Equa bank nejsou svázaní žádnou pevnou otevírací dobou kanceláří. Smluví si s bankéřem individuální schůzku, která se může konat v nové reprezentační kanceláři Equa bank, u klienta ve firmě nebo kdekoliv jinde. Cílem Equa bank je nabídnout financování ušité přesně na míru. „Nemáme žádné škatulky, do kterých bychom se snažili jednotlivé podnikatele napasovat, jako to dělají některé jiné banky. Potřeby každého byznysu jsou jedinečné, a proto u nás každý získá smlouvu a financování odpovídající konkrétní situaci,“ doplňuje David Řehoř.

To vítá také Karel Havlíček, předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků: „Podnikání malé nebo střední firmy má určitě své specifické rysy, a proto je důležité, aby se malým a středním firmám a živnostníkům věnovali bankéři, kteří tomuto druhu podnikání a jeho odlišnostem dobře rozumějí a nabízejí produkt odpovídající potřebám a způsobu fungování malých firem napříč odvětvími.“

Adresy nových zastoupení Equa bank pro malé a střední podnikatele: 

Litoměřice

Adresa: Okružní 74/3 (vchod z Lidické ulice)

Reprezentativní kancelář bude otevřena od 19. 6. 2012

Kontaktní osoby: Ing. Martina Kamenická, Ing. Naděna Šikýřová

(Martina.Kamenicka@equabank.cz; Nadena.Sikyrova@equabank.cz )

Zlín

Adresa: Dlouhá 5617

Reprezentativní kancelář bude slavnostně otevřena 20. 6. 2012 v 15 hod.

Kontaktní osoba: Ing. Miluše Peprníková (Miluse.Peprnikova@equabank.cz )

Ostrava

Adresa: náměstí Msgre Šrámka 1826/5

Kancelář umístěná v rámci existující pobočky bude slavnostně otevřena 21. 6. 2012 v 15 hod.

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Kryšková (Ivana.Kryskova@equabank.cz )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.