CZK/€ 24.660 -0,14%

CZK/$ 23.320 -0,63%

CZK/£ 29.075 -0,24%

CZK/CHF 23.987 -0,30%

21. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Equa Bank otevírá ve třech regionech nové zastoupení pro malé a střední podnikatele

 


 

„Věříme, že lokálnímu podnikateli rozumí lépe člověk se zkušeností z regionu, než bankéř v centrální pobočce v Praze. Rozhodli jsme se proto rozšířit portfolio našich služeb pro podnikatele a nabídnout jim pomoc s financováním přímo v místě jejich podnikání. Jako regionální poradce vybíráme místní odborníky v segmentu malých a středních podniků, kteří se na tamním trhu perfektně orientují,“ říká David Řehoř, manažer týmu pro rozvoj služeb firemního bankovnictví.

Equa bank se jako první z trojice bank, které nově vstoupily na trh v loňském roce, začala věnovat firemní klientele a nyní služby dále posiluje. „Při výběru lokalit pro nové kanceláře jsme zvolili Zlínský kraj a severní Moravu jako regiony s tradičně silnou průmyslovou a podnikatelskou tradicí a sever Čech, který je pro nás z pohledu dalšího rozvoje podnikání rovněž perspektivní,“ dodává David Řehoř.

Zájemci o konzultaci nebo služby Equa bank nejsou svázaní žádnou pevnou otevírací dobou kanceláří. Smluví si s bankéřem individuální schůzku, která se může konat v nové reprezentační kanceláři Equa bank, u klienta ve firmě nebo kdekoliv jinde. Cílem Equa bank je nabídnout financování ušité přesně na míru. „Nemáme žádné škatulky, do kterých bychom se snažili jednotlivé podnikatele napasovat, jako to dělají některé jiné banky. Potřeby každého byznysu jsou jedinečné, a proto u nás každý získá smlouvu a financování odpovídající konkrétní situaci,“ doplňuje David Řehoř.

To vítá také Karel Havlíček, předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků: „Podnikání malé nebo střední firmy má určitě své specifické rysy, a proto je důležité, aby se malým a středním firmám a živnostníkům věnovali bankéři, kteří tomuto druhu podnikání a jeho odlišnostem dobře rozumějí a nabízejí produkt odpovídající potřebám a způsobu fungování malých firem napříč odvětvími.“

Adresy nových zastoupení Equa bank pro malé a střední podnikatele: 

Litoměřice

Adresa: Okružní 74/3 (vchod z Lidické ulice)

REKLAMA

Reprezentativní kancelář bude otevřena od 19. 6. 2012

Kontaktní osoby: Ing. Martina Kamenická, Ing. Naděna Šikýřová

(Martina.Kamenicka@equabank.cz; Nadena.Sikyrova@equabank.cz )

Zlín

Adresa: Dlouhá 5617

REKLAMA

Reprezentativní kancelář bude slavnostně otevřena 20. 6. 2012 v 15 hod.

Kontaktní osoba: Ing. Miluše Peprníková (Miluse.Peprnikova@equabank.cz )

Ostrava

Adresa: náměstí Msgre Šrámka 1826/5

Kancelář umístěná v rámci existující pobočky bude slavnostně otevřena 21. 6. 2012 v 15 hod.

Kontaktní osoba: Ing. Ivana Kryšková (Ivana.Kryskova@equabank.cz )

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Petr Borkovec: Vlastník franšízy Partners market dostane 75 až 80% provize

Nemusí mít ekonomické vzdělání či dlouholeté zkušenosti s finančním poradenstvím, ale spíše podnikatelského ducha a dobré kontakty v dané lokalitě. Za franšízu Partners market nezaplatí nic, dostane ji na klíč, ale platí Partners 100 % nájmu. I proto je ale výběr franšízantů důkladný. Co přinese Partners market klientům, co Partners a co franšízantovi?

Text: Petr Zámečník

28. 06. 2012


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.