Sobota 19. září. Svátek má Zita.

Equa bank nabízí 300 Kč za doporučení nového klienta

Banky Equa bank 17.08.2020 | 15:14 2 komentáře

Až do konce srpna zvýšila Equa bank odměnu za doporučení nového klienta ze 100 na 300 korun. Pokud stávající klient doporučí nového, získají nově oba po splnění stanovených podmínek, na účet u Equa bank 300 korun. Běžný účet od Equa bank přitom patří dlouhodobě k nejlepším na trhu. Bez jakýchkoliv podmínek nabízí široké spektrum bezplatných služeb, včetně bezplatných výběrů ze všech bankomatů na světě.

Do konce srpna mohou získat současní klienti Equa bank 300 Kč za doporučení nového klienta. Stejnou odměnu získá i nový klient. Odměna 300 Kč je jim připsána, pokud si nový klient otevře běžný účet on-line prostřednictvím webových stránek https://ucet.equabank.cz. Podmínkou připsání odměny 300 Kč je, aby nový klient provedl platbu kartou do dvou měsíců od aktivace účtu.

„Máme přes 450 tisíc klientů a téměř tři čtvrtiny klientů využívají naše produkty a služby aktivně. Věříme, že jejich dobrá zkušenost je nejlepší reference pro získání nových klientů. O tom, že náš běžný účet patří k nejlepší na trhu svědčí i to, že letos zvítězil v soutěži Zlatá koruna a vede i žebříček nejlepších běžných účtů v nezávislém srovnání finančního webu Finparáda,“ řekl Jaroslav Antoš, ředitel depozitních produktů Equa bank.

Běžný účet od Equa bank patří dlouhodobě k nejvýhodnějším účtům na trhu. Bezplatnou součástí účtu jsou například: výběry s bankomatů všech bank po celém světě, multiměnová platební karta, internetové bankovnictví, špičkové mobilní bankovnictví, všechny příchozí a odchozí platby, založení, změny a zrušení všech trvalých příkazů a inkas, všechny vklady prostřednictvím vkladomatů Equa bank, vklady prostřednictvím poboček  České pošty (1 vklad měsíčně) a mnoho dalších běžných služeb. K účtu lze navíc pořídit i spořicí účet HIT, který nabízí jednu z nejvyšších sazeb na trhu, a to až 1 % p.a.

 

2 komentáře: “Equa bank nabízí 300 Kč za doporučení nového klienta”

  1. fajn napsal:

    Já mám rád, když banky prostě čas od času dělají podobné akce. Je to výhodný pro klienta i banku.. Mě takhle taky asi dva roky zpátky kamarád doporučil běžný účet u Equa bank, teď to zas můžu někomu doporučit já. Protože s Equa mám už hodně zkušeností a jsou dobrý. Přijde mi, že se mi i vyplatilo jít k menší bance 🙂

  2. Linda napsal:

    Tak to abych našla mezi svými kamarády někoho, kdo Equa bank ještě nemá a doporučila ho 😀 to bude dřina 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.