Pátek 23. dubna. Svátek má Vojtěch.

EMS odmítá nařčení primátorky Prahy

Investice 29.01.2015 | 14:46 0 Komentářů

Společnost eMoneyServices se musí důrazně ohradit vůči výrokům primátorky Prahy Adriany Krnáčové ohledně Pražanů coby rukojmích v případu Opencard. (Tisková zpráva: EMONEY GROUP)

Jsou to dlouhodobě představitelé HMP, kteří problémy Opencard neřeší, přestože jsou na ně naší společností upozorňováni. Současně je to EMS, na kterou jsou přenášeny důsledky tohoto stavu. HMP nijak neřeší své závazky přesahující 170 mil. Kč a naše společnost tudíž byla nucena zahájit již čtyři soudní vymáhání.

Odmítáme rovněž jakoukoliv vinu za současnou situaci. Mrzí nás omezování služby vyplývajících z neexistence podpory systému Opencard. Jediným viníkem je právě město, které dlouhodobě odmítá tento stav řešit. Navíc takto závažný a urgentní problém není možné řešit prostřednictvím dopisové korespondence ani prostřednictvím médií. 

Hlavní město Praha má samozřejmě plné právo rozhodnut o případném ukončení programu Opencard. Jsou to však právě představitelé hlavního města Praha, kteří musí nést důsledky tohoto rozhodnutí, včetně všech škod tímto rozhodnutím způsobených.

EMS nabídla opakovaně ochotu převzít zodpovědnost za další provoz a rozvoj, tak aby hl. m. Praha již nemuselo do programu dále investovat, bohužel o této ani žádné jiné nabídce nebylo nikdy jednáno.

Pro ilustraci faktu, že EMS již více než rok na tyto problémy upozorňuje, přikládáme přehled významných dopisů a výzev, které naše společnost za posledních 12 měsíců představitelům HMP, DPP a OOC zaslala. Na většinu z nich oslovení představitelé nereagovali.

Přes nekorektní osočování naší společnosti, jsme stále připraveni s hlavním městem o řešení problémů Opencard jednat. Není ale možné, aby se tato jednání konala pod nátlakem ze strany hlavního msta Prahy.

Tagy EMS Opencard

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.