Úterý 22. června. Svátek má Pavla.

Doporučte produkty UniCredit Bank svým přátelům a získejte odměnu až 1700 korun za každého doporučeného klienta

UniCredit Bank spouští nový program Doporuč a získej. Odměňuje jím věrné klienty, kteří služby banky doporučí svým přátelům a známým. Při sjednání U konta, PRESTO Půjčky nebo Hypotéky stačí předložit unikátní Promo kód stávajícího klienta a banka oběma připíše na běžný účet až 1 700 korun. Akce navazuje na úspěch předchozích doporučujících programů a potrvá do 31. května. Klienti banky mohou navíc ušetřit tisíce korun měsíčně za platby kartou se slevovým programem U-šetřete. 

V novém programu Doporuč a získej mohou klienti UniCredit Bank získat odměnu až 1 700 Kč za každého příbuzného, kamaráda i známého, kterého do banky přivedou. Stačí, když potenciálnímu novému klientovi při doporučení sdělí svůj unikátní Promo kód. 300 korun získají v případě, že si nový klient sjedná bezpoplatkový běžný účet U konto, případně jeho prestižní variantu Premium. Nový klient musí splnit podmínku bezplatného vedení účtu. Pro mladé do 26 let je pak vedení U konta zdarma zcela bez podmínek.

700 korun banka připíše, pokud si nový klient v době trvání kampaně pořídí spotřebitelskou PRESTO Půjčku ve výši alespoň 100 tisíc korun. Akce se týká klasické neúčelové půjčky nebo nové výhodné PRESTO Půjčky na bydlení. Nový klient si navíc může také převést nebo sloučit své stávající úvěry do jedné nižší splátky. Sedmsetkorunový bonus klienti získají i za sjednání Hypotéky včetně jejího refinancování. Žádost je přitom potřeba podat do 31. května a smlouvu podepsat do konce července.

Celková výše odměny není nijak omezena, záleží pouze na počtu doporučených klientů. Banka jako motivaci připíše bonus za sjednání jednotlivých produktů nejen novému klientovi, ale i stávajícímu. Program Doporuč a získej poběží do 31. května 2016. Klienti své odměny získají nejpozději do tří měsíců po skončení akce. 

U-šetřete ještě víc – až tisíce korun měsíčně

Stávající klienti banky mohou ušetřit i s exkluzivním slevovým programem U-šetřete elegantně zabaleným do platební karty UniCredit Bank. Stačí si aktivovat nabídku v internetovém bankovnictví UniCredit Bank nebo v mobilní aplikaci a zaplatit kartou UniCredit Bank. Žádné vouchery ani žádosti o slevu u pokladny nejsou potřeba, u-šetřené peníze u partnerů banky přijdou automaticky zpět na účet klienta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.