Čtvrtek 01. října. Svátek má Igor.

Čtyřnásobný úspěch mBank ve Zlaté koruně 2012

Banky mBank 08.06.2012 | 12:03 0 Komentářů

Po úspěchu v hlasování veřejnosti i podnikatelů získala mBank další dvě ocenění v prestižní anketě Zlatá koruna. Finanční akademie udělila běžnému účtu mKONTO třetí místo v kategorii Účty a v kategorii Podnikatelské účty se mBUSINESS KONTO umístilo na druhém místě. Celkově si tedy mBank z jubilejního desátého ročníku Zlaté koruny odnáší čtyři ocenění. Navíc člen Finanční akademie za mBank Marek Sabaka získal titul Akademik roku.

Veřejné hlasování probíhá ve dvou kategoriích – hlasování veřejnosti a hlasování podnikatelů. V obou kategoriích vybírají hlasující své nejoblíběnější produkty napříč všemi finančními kategoriemi. V kategorii Cena veřejnosti obsadil běžný účet mKONTO výborné druhé místo a v kategorii Cena podnikatelů se umístil podnikatelský účet mBUSINESS KONTO rovněž na druhém místě. 

Vedle veřejnosti hodnotila finanční produkty i Finanční akademie. Ta má v současné době 300 členů. Jedná se o reprezentativní zastoupení ekonomických odborníků, publicistů a zástupců akademické sféry.

Stejně jako minulý rok byl i letos udělen titul Akademik roku. Tento titul získá odborník, který díky svým znalostem a rozhledu nejpřesněji vyhodnotil finanční produkty a nejvíce se tak přiblížil konečnému pořadí. V letošním ročníku Zlaté koruny se Akademikem roku stal Marek Sabaka, produktový specialista mBank.

Anketa Zlatá koruna se řadí mezi nejprestižnější a nejkomplexnější hodnocení bankovních institucí a jejich služeb v České republice. Do hlasování bylo letos zasláno rekordních 152 000 hlasů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.