Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Čtenářky Marianne a Elle získají dva tisíce náramků ALO diamonds

Investice 07.10.2015 | 11:37 0 Komentářů

ALO diamonds připravilo ve spolupráci s vydavatelstvím Burda Praha kampaň, ve které každá čtenářka Marianne a ELLE vyhrává. V magazínech je unikátní reklamní karton, se kterým stačí zajít do některého z butiků ALO diamonds. Až 2000 čtenářek získá náramek ALO diamonds v hodnotě 1 200 korun. Všechny ostatní získají poukaz v hodnotě 150 korun do parfumerie FAnn. (Tisková zpráva: ALO diamonds)

Reklamní kartony časopisu Marianne jsou platné od 24. září do 21. října 2015. Kampaň pak pokračuje v časopise Elle od 16. října do 12. listopadu 2015. 

Podmínkou pro získání náramku je předložení celého kartonu spolu s konkrétním číslem časopisu v kterémkoli z pěti butiků ALO diamonds v České republice. Čtenářky hned na místě zjistí, jestli získají náramek se zlatým přívěškem v hodnotě 1 200 korun nebo poukaz do parfumerie FAnn. 

ALO diamonds rozšiřuje síť butiků po celém světě

V současné době má ALO diamonds 5 butiků v České republice a do konce roku plánuje otevřít další luxusní butik, tentokrát v obchodním domě Palladium. Další butiky má ALO Diamonds na Slovenku a v USA. Kromě butiku v Miami otevírá ALO diamonds další zastoupení v texaském Houstonu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.