Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

ČSOB získala za projekty pro své zaměstnance ocenění České eventové asociace

Banky ČSOB 12.04.2019 | 16:45 0 Komentářů

ČSOB si v rámci udílení Výročních cen za realizované eventy v roce 2018 odnesla společně s realizující agenturou Event Arena 2. místo v kategorii Eventy pro zaměstnance B2E. Ocenění získala akce ČSOB v pohybu, která manažerům představila inovační technologie a vize v oblasti bankovnictví. Druhou oceněnou akcí byl Den s ČSOB, který byl určen pro zaměstnance celé naší skupiny a jejich rodiny. Zaměřoval se na novinky finanční skupiny, a to nejen produktové, ale také ty z oblasti zaměstnaneckých benefitů, vzdělávání, firemní kultury, nebo trendy, kterými bankovní sektor prochází.

„Sdílím nadšení svých kolegů, kteří převzali toto významné ocenění, které dokazuje, že naši lidé jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti. Aktivity, které jim přinášíme, podporují jejich další rozvoj a kreativitu. Jsme také velmi aktivní ve flexibilitě práce, kterou maximálně podpoří brzké otevření našeho ČSOB Kampusu, centrály představující ty nejnovější trendy v oblasti firemní kultury a ruku v ruce s vysokými ekologickými standardy,“ říká Renata Němcová Pixová, výkonná ředitelka Skupinové komunikace v ČSOB.

Jednotlivé eventy pro zaměstnance ČSOB jsou vždy připravovány tak, aby napomáhaly komunikaci novinek a změn, zároveň byly zábavné a podporující spolupráci ve skupině. V rámci eventu Den s ČSOB proběhla například módní přehlídka, která představovala nový dress code, jehož změnu si zaměstnanci odhlasovali. S architektkou Markétou Jurečkovou se zaměstnanci mohli dozvědět vše o tom, jak se projektovala centrála ČSOB v Radlicích. Zakončen byl energickým koncertem kapely Mirai.

Event ČSOB v pohybu byl inspirací zejména pro manažery, kteří mohli navštívit zajímavé přednášky zaměřené na oblast klientských inovací a rychle se měnícího digitálního světa moderních technologií.

Česká eventová asociace vyhlašuje ceny ve čtyřech kategoriích – Podpora B2B vztahů, Eventy zaměřené na zákazníky B2C, Eventy realizované pro zaměstnance B2E a Eventy pro podporu vztahů s veřejností B2P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.