Středa 29. září. Svátek má Michal.

ČSOB Pojišťovna představuje: Pohodlné placení pojistného Inkasem bez starostí

ČSOB Pojišťovna od prvního dubna představuje zcela novou službu pro klienty. Ta jim umožní pohodlné a jednoduché placení pojistného. Inkaso bez starostí si klade za cíl minimalizovat starosti klientů s placením – pojišťovna totiž sama vše zařídí za klienta. Jde o další službu pro společné klienty banky a pojišťovny v rámci bankopojišťovací koncepce Skupiny ČSOB.

Inkaso bez starostí znamená, že službu přímého inkasa za klienta zařídí přímo ČSOB Pojišťovna v bance ČSOB. Ten se pak nemusí o placení pojistného dále starat. Odpadá mu třeba povinnost první platby, případně hlídání splatnosti dalších plateb. Pojišťovna si od nově představeného produktu slibuje snížení storen pro nezaplacení a další snížení nákladů za nutné upomínky zpožděným či neplatícím klientům.

Spuštění služby doprovodila ČSOB Pojišťovna menší kampaní s podtitulem „Nemá smysl se honit“ a ústřední tváří kampaně se stala fenka Bára – dlouholetý maskot pojišťovny, který v případě větších televizních kampaní doprovází Marii Doležalovou a Marka Taclíka v rámci skupinového komunikačního konceptu Jindra a Jindra. Kampaň jednoduše informuje o tom, že pojištění se může „zaplatit i samo“. Klient tak může být v klidu a nemusí se za ničím honit, stejně jako relaxující Bára z vizuálu kampaně. Ten bude možné vidět na pobočkách pojišťovny formou plakátů a letáků.

Informace o kampani

Termín kampaně: 1. 4. – 30. 5. 2019

Sdělení kampaně: Nemá smysl se honit

Produktový benefit: Pohodlné placení pojistného

Použitá média: Letáky a plakáty na pobočkách ČSOB Pojišťovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.