Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

ČSOB obhájila pozici nejlepší privátní banky v České republice podle The Banker

Banky ČSOB 31.10.2014 | 10:47 0 Komentářů

Ve středu 29. října 2014 proběhlo v Ženevě slavnostní předávání cen v soutěži PWM/The Banker Global Private Banking Awards 2014, na kterém si zástupci ČSOB Private Banking stejně jako minulý rok převzali ocenění pro nejlepší privátní banku v České republice. ČSOB Private Banking uspěla v hodnocení komise složené z patnácti významných osobností světového bankovnictví, která vybrala vítěze na základě kvalitativních i kvantitativních dat.

„Ve spolupráci se společností MasterCard se nám podařilo na trh uvést unikátní debetní kartu, tzv. Kartu dobré vůle, díky níž putuje z každé transakce 0,6 % na charitu. Jde pravděpodobně o první “charitativní” kartu v Evropě a nejprestižnější kartu, kterou MasterCard vydává. Velký důraz v rámci naší práce klademe také na investiční poradenství. To jsou dvě věci, u kterých si myslíme, že nám pomohly k obhajobě vítězství z loňského roku,“ řekl k ocenění Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking. „Zároveň děkujeme klientům za jejich podporu a důvěru a věříme, že jim budeme ideálním partnerem i do budoucna,“ doplňuje Martin Kosobud. 

ČSOB Private Banking poskytuje produkty a služby privátního bankovnictví v České republice už více než 12 let. Klientům je k dispozici nejsilnější pobočková síť, která čítá 15 poboček. Klíčem k úspěchu je také stabilní tým zaměstnanců, kteří vynikají dlouhodobými zkušenostmi, vysokou kvalifikací a také vstřícným přístupem ke klientům, jimž jsou k dispozici v jakoukoliv denní dobu. ČSOB Private Banking se kromě komerčního bankovnictví zaměřuje především na investiční bankovnictví a s ním související poradenství. Vlastní také speciální investiční certifikát s úvěrovým podkladem a poskytuje služby v oblasti mezigeneračního transferu a nástupnictví. 

Zaměstnanci i klienti se navíc každoročně zapojují do různých charitativních akcí. Unikátním projektem v charitativní oblasti je již zmiňovaná Karta dobré vůle, která vznikla ve spolupráci s MasterCard jako první karta svého druhu. Z každé provedené platby u obchodníka je z ní převedeno 0,6 % na charitativní účet banky. Vybrané peníze jsou využity na projekty významných neziskových organizací – Výboru dobré vůle, Nadace Charty 77, Nadačního fondu Českého rozhlasu, Nadace VIA a Člověka v tísni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.