CZK/€ 25.255 -0,10%

CZK/$ 23.195 +0,28%

CZK/£ 29.968 -0,22%

CZK/CHF 26.069 -0,33%

05. 11. 2013

0 komentářů

Subjekty:

ČSOB má podle Financial Times nejlepší privátní bankovnictví v České republice

  

„Je to skvělý pocit a jsme pyšní na ocenění pro nejlepší privátní bankovnictví v ČR, které nám časopis Professional Wealth Management vydávaný Financial Times Group udělil. Cena v sobě odráží více než desetileté úsilí a tvrdou a poctivou práci všech zaměstnanců ČSOB Private Banking. Dosáhli jsme na ni díky nápaditosti a iniciativnosti v přístupu k našim klientům. Ti si rovněž zaslouží speciální poděkování za svoji věrnost, kterou, jak se zdá, ani finanční krize nenarušila. Díky nim jsme tam, kde jsme. Jejich důvěry jsme si vždy vážili, vážíme a budeme vážit a pevně věříme, že nás společné partnerství bude i nadále bavit a užijeme si to,“ řekl k ocenění Martin Kosobud, výkonný ředitel ČSOB Private Banking.

ČSOB Private Banking je se zhruba třetinovým podílem dlouhodobě jedničkou na českém trhu. Klientům je k dispozici nejsilnější pobočková síť, která čítá 16 poboček, z čehož 3 se nachází v Praze a další jsou rozmístěny po celé republice. Klíčem k úspěchu je také stabilní tým zaměstnanců, kteří vynikají dlouhodobými zkušenostmi, vysokou kvalifikací a také vstřícným přístupem ke klientům, jimž jsou k dispozici v jakoukoliv denní dobu. ČSOB Private Banking se kromě komerčního bankovnictví zaměřuje především na investiční bankovnictví a s ním související poradenství. Navíc zaměstnanci i klienti se každoročně zapojují do různých charitativních akcí.

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

Šest největších bank v ČR mělo za první čtvrtletí nižší zisk o 8 %

Foto: Shutterstock O necelou miliardu korun klesl v prvním čtvrtletí 2021 čistý zisk šesti největším bankám v České republice, a to z 10,4 na 9,6 miliardy Kč. Vyplývá to z kvartálních výsledků zveřejněných jednotlivými bankami. Ztrátu ovlivněnou důsledky pandemie covid-19 zaznamenaly pouze čtyři banky, dvě naopak svůj […]

Text: Milan Vodička

13. 05. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *