Pátek 22. října. Svátek má Sabina.

ČSOB Leasing a Siemens Healthcare nabízí společně program financování špičkových ultrazvukových přístrojů

BankyPodnikání 08.01.2021 | 10:53 0 Komentářů

ČSOB Leasing a Siemens Healthcare, významný dodavatel diagnostických přístrojů patřící ke světovým lídrům a určovatelům směru vývoje oboru medicínských technologií, vytvořili unikátní společnou nabídku vybraných ultrazvukových přístrojů, jejich financování a pojištění s exklusivními cenovými podmínkami pro klienty na českém trhu.

ČSOB Leasing a Siemens Healthcare nyní nabízejí možnost pořízení vybraných ultrazvukových diagnostických přístrojů řady ACUSON od Siemens Healthineers v kombinaci se zvýhodněným financováním od ČSOB Leasing s 0% úrokem a jejich pojištěním na 3 roky zdarma. V rámci programu jsou v nabídce přístroje ACUSON Juniper, které využívají inovací a prvků umělé inteligence v hodnocení získaných dat a také novinku, ultrazvuk ACUSON Redwood, vybavený monokrystalovými snímači s pokročilou diagnostikou a celou paletou automatizovaných diagnostických postupů využívajících umělou inteligenci a strojové učení. Přístroje naleznou uplatnění ve všech oborech medicíny, které využívají k diagnostice pacientů ultrazvuk.

„Náš koncern pomáhá na celém světě zdokonalovat precizní medicínu, digitalizovat zdravotní péči a rozvíjet její možnosti a zlepšovat tak zkušenosti pacientů. Jsme rádi, že je naším partnerem právě ČSOB Leasing, tradiční a spolehlivý poskytovatel financování a pojištění a za ním silná skupina ČSOB,“ uvádí Karel Kopejtko, jednatel společnosti Siemens Healthcare.  

„ČSOB Leasing dlouhodobě podporuje klienty v jejich podnikání novými a zajímavými finančními službami, včetně adresného pojištění na míru, a patří na českém trhu mezi největší hráče. Je málo značek na trhu s takovou hodnotou, tradicí a pověstí jako Siemens. Jsme moc rádi, že můžeme s tímto partnerem spojit síly a nabídnout v segmentu zdravotnictví atraktivní balíček finančních služeb nejen ze strany ČSOB Leasingu, ale od celé skupiny ČSOB,“ říká Pavel Prokop, generální ředitel ČSOB Leasing.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.