Úterý 28. září. Svátek má Václav.

Burgerfest je prvním festivalem pohodlného placení mobilem – s InCard Masterpass a ČSOB NaNákupy

Banky ČSOB | MasterCard 10.09.2016 | 11:41 0 Komentářů

Společnosti Mastercard a ČSOB jsou hlavními partnery food-kulturního festivalu Burgerfest konaného 10. a 11. září v Praze. Díky jejich zapojení se jedná o v Evropě unikátní festival tím, že bude u drtivé většiny obchodníků možné platit mobilním telefonem. Přímo na místě budou společnosti Mastercard a ČSOB prezentovat svá platební řešení: InCard Masterpass a ČSOB NaNákupy.

Návštěvníci naleznou Mastercard s ČSOB ve společném šapitó v areálu Burgerfestu na holešovickém Výstavišti. „Spolupráce s Burgerfestem nás velice těší. Jsme rádi, že můžeme široké veřejnosti ukázat praktické využití InCard Masterpass aplikace. Zákazníci tak můžou platit pomocí své Masterpass aplikace u obchodníků přímo na terminálu,“ uvedl viceprezident Mastercard Europe pro ČR, Slovensko a Rakousko Richard Walitza. Nejnovější řadu terminálů na festival dodá firma Ingenico ve spolupráci s ČSOB. „Jako jeden z hlavních partnerů festivalu dodáváme na Burgerfest kromě řešení pro online vstupenky i platební terminály, které umožňují obchodníkům evidenci elektronických i hotovostních plateb,“ říká Jan Klepiš, manažer Rozvoje obchodu z ČSOB.

Pro účastníky festivalu je připravena řada lákadel. Návštěvníci, kteří přijdou do společného šapitó s už nainstalovanou aplikací InCard Masterpass nebo ČSOB NaNákupy, dostanou k zakoupenému nápoji ještě jeden zdarma. Kdo aplikaci mít nebude, tomu hostesky rády pomohou s její instalací. Hodnotné ceny, jako jsou například zahradní gril, tablet nebo smartphone, pak mohou získat uživatelé největším počtem transakcí na festivalu. Další možností bude možné vyfotit se motorkářském duchu a fotku si odnést s sebou nebo se zúčastnit workshopu airbrush. Vstupenku na festival lze koupit s aplikací Masterpass online.

InCard Masterpass je globální platební služba společnosti Mastecard, která umožňuje rychle, bezpečně a pohodlně nakupovat na internetu a obchodníků prostřednictvím mobilních digitálních peněženek. S Masterpass se uživatel vyhne zbytečnému vyplňování osobních údajů při každé platbě a užije si rychlé placení kliknutím nebo dotykem. Stačí si na telefon nebo tablet stáhnout aplikaci, do které se uloží všechny platební karty.

ČSOB NaNákupy je nová mobilní aplikace pro klienty ČSOB a Poštovní spořitelny. Je to první mobilní peněženka, která podporuje debetní a kreditní karty Mastercard i Visa. Řešení využívá virtualizace karty a je nezávislé na mobilním operátoru, což poskytuje klientovi nejvyšší komfort – není třeba žádat o novou platební kartu, ani speciální SIM kartu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.