Pondělí 17. ledna. Svátek má Drahoslav.

Broker Consulting nabídne životní pojištění za nejlepší cenu

V pondělí 26. 8. 2013 zahajuje finančně poradenská společnost Broker Consulting oficiálně prodej revolučního životního pojištění s názvem OK Double – Skupinové životní dopojištění. Produkt vznikl ve spolupráci s německou pojišťovnou myLife. Klientům Broker Consulting umožní OK Double pojistit riziko smrti a invalidity 3. stupně za zlomek obvyklých cen. Situace nápadně připomíná výrazné snížení cen neomezených tarifů u mobilních operátorů z letošního jara.

Hlavním artiklem nového produktu OK Double je bezprecedentně nízká cena. Člověk, kterému je 30 let, získá v produktu OK Double milionové pojištění pro případ smrti a invalidity 3. stupně za 109 korun, zatímco v obvyklých produktech by zaplatil více než 350 korun každý měsíc. (Jde o sazby na pětileté pojistné období.)

Produkt je možné sjednat k již existujícím běžným produktům životního pojištění zprostředkovaných poradenskou společností Broker Consulting a tím až zdvojnásobit pojistné krytí.

Co umožnilo dosáhnout na tak nízkou cenu? „Při vývoji produktu probíhala třístranná jednání s pojišťovnou i se zajišťovnou, říká k produktu Petr Hrubý, generální ředitel společnosti Broker Consulting, a dodává: „Konkrétně šlo o francouzskou zajišťovnu SCOR a německou pojišťovnu myLife. Část správy produktu OK Double jsme vzali na sebe a díky tomu jsme dosáhli na výbornou cenu produktu.“ Pojišťovna myLife, která nejúspěšněji prošla výběrovým řízením, se v Německu specializuje na životní pojištění a v České republice bude působit pouze ve spolupráci s Broker Consulting.

Hlavním důvodem vývoje nového produktu byla trvalá poptávka klientů i jejich finančních konzultantů po skutečně dostupném a výkonném pojištění. „Lidé v České republice využívají nízké pojistné částky, které jim v případě pojistné události častokrát nedokáží pokrýt životní potřeby. Hledali jsme cesty, jak našim klientům přiblížit ideální pojistnou ochranu a našli jsme jej v produktu OK Double,“ uvedl ke vzniku produktu Jan Lener, ředitel komunikace poradenské společnosti Broker Consulting. 

Produkt OK Double je k dispozici pouze od poradenské společnosti Broker Consulting. Obdobný model dopojištění v České republice ještě neexistuje. Kromě cenové dostupnosti vyniká OK Double jednoduchostí a transparentností. Do pojistné částky 2 000 000 korun (do 1 000 000 korun u lidí nad 51 let věku) není například nutné sepisovat zdravotní dotazník.

Sazby jsou klasicky závislé na věku klienta, ale rostou až v pětiletých cyklech. Díky tomu nemusí pojištění klienti měnit trvalý příkaz každý rok.

Jeden komentář: “Broker Consulting nabídne životní pojištění za nejlepší cenu”

  1. exPartners napsal:

    No zas taková sláva to není, těšil jsem se, že to bude nějaká opravdu pecka a po přečtení detailní analýzy produktu na http://www.produktove­listy.cz jsem vychladl. Cena skutečně odpovídá službě, od tohoto produktu budu klientům důrazně doporučovat velmi podrobně a detailně pročíst pojistné podmínky, je tam hodně skulinek…

    http://www.pro­duktovelisty.cz/po­jisteni-osob/clanky/575-zemetreseni-ne-revoluce-ne.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.