CZK/€ 23.645 -0,11%

CZK/$ 21.991 -0,15%

CZK/£ 27.241 -0,06%

CZK/CHF 24.364 +0,16%

30. 09. 2015

0 komentářů

AXA Assistance přichází s novým firemním pojištěním Travel4Business

 


 

„Travel4Business je specifické cestovní pojištění, které je sjednáno na jméno společnosti a ne na konkrétní jména pojištěných osob. Stačí jen uvést počet zaměstnanců jezdících služebně do zahraničí a upřesnění, budou-li jezdit po Evropě nebo do celého světa. Díky platnosti pojištění pro neomezený počet opakovaných výjezdů není třeba hlásit každou služební cestu zvlášť. To výrazně ušetří čas zaměstnavatelům a firmám, které nepotřebují přihlašovat každého jednotlivého zaměstnance, ani se nemusí zabývat změnou údajů při jeho výměně,“ uvedl k novému typu cestovního pojištění Lukáš Přikryl, vedoucí oddělení marketingu AXA Assistance.

Nové firemní pojištění se opírá o dlouhodobé zkušenosti AXA Assistance, která pečuje o tisíce klientů na celém světě ve spolupráci s pobočkami a osvědčenými partnery. Pojištění lze zvolit ve dvou variantách KOMFORT a EXCELENT, které zahrnují nejčastější rizika a současně zaměstnance ochrání i v mnoha specifických situacích.

Pojištění vyslání náhradního pracovníka

Pokud dojde ke zranění nebo onemocnění zaměstnance, který je vyslán na služební cestu do zahraničí, zajistí AXA Assistance jeho hospitalizaci a ošetření v adekvátním lékařském zařízení. Zaměstnavatel mezitím současně určí náhradního pracovníka, kterému bude zprostředkována doprava na dané místo, a to včetně samotného pojištění. Původně vyslaný pracovník bude přepraven ze zahraničí zpět domů. To vše je pokryto z pojištění Travel4Business.

Pojištění právní asistence

REKLAMA

Účast na dopravní nehodě v zahraničí může znamenat pro zaměstnance i firmu nelehkou situaci.  Místní policie často nekomunikuje v angličtině a v mnohých případech trvá na podepsání dokumentů, kterým dotyčný nerozumí. Díky pojištění právní asistence má však zaměstnanec kontakt na asistenční linku, na níž specialisté AXA Assistance zajistí dorozumění s policií a poradí, jak naložit s předloženými dokumenty. Postarají se i o právní zastoupení zaměstnance a v případě nutnosti složí požadovanou kauci. Přidanou hodnotou je rychlé vyřešení vzniklé situace a pomoc s úhradou případných vzniklých nákladů.

Pojištění firemní elektroniky

Travel4Business ochrání pracovníky a samotné zaměstnavatele i při odcizení pracovního notebooku, telefonu, nebo jiné elektroniky, bez které se zaměstnanci na své cestě v zahraničí jen těžko obejdou. Stačí, když pracovník zavolá na nonstop linku, kde vzniklou situaci oznámí, a dostane pokyny, jak postupovat. Škoda bude následně pojišťovnou proplacena bez spoluúčasti zaměstnance.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Swiss Life v Česku posílí, stane se jedinou užívanou značkou po akvizici společnosti Fincentrum švýcarskou skupinou Swiss Life

Společnost Fincentrum & Swiss Life Select  změní k 1. květnu 2023 název na Swiss Life Select. Dceřiná realitní společnost Fincentrum Reality, která patří mezi největší realitní kanceláře v zemi, změní název na Swiss Life Select Reality. Změnou názvů formálně končí post-akviziční proces spojení dvou tradičních finančně-poradenských společností Fincentrum a […]

Text: Redakce

Foto: Swiss Life Select

03. 04. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *