CZK/€ 25.355 +0,10%

CZK/$ 23.377 -0,22%

CZK/£ 29.634 +0,13%

CZK/CHF 26.385 -0,16%

24. 03. 2019

0 komentářů

Arete Invest a EY společně uspořádali konferenci pro investory

 

V sídle společnosti EY se tento týden konala již tradiční investiční konference, jejímž partnerem je investiční fond Arete Invest. Tématem letošního ročníku bylo „Financování a náklady na investiční kapitál“ a těmto tématům se věnovali Robert Ides, spoluzakladatel Arete Invest a partneři ve společnosti EY David Zlámal a Lucie Říhová, odborníci na kapitálové a dluhové financování a daňové poradenství.

Loading 

Akce se účastnili investoři, finančníci, bankéři a hosté z oblasti real estate a poradenských firem, kteří si vyslechli historické trendy chování kapitálových a realitních trhů v návaznosti na makroekonomické změny primárně vyvolané centrálními bankami a hodnocení rizik z pohledu investorů. Témata globálního a evropského vnímání strukturovaného financování, srovnání trendů v České republice a uplatnění daňové perspektivy na strukturu kapitálu nabídla účastníkům komplexní pohled na to, jak optimálně řídit zdroje. Na závěr konference se všichni přednášející zapojili do panelové diskuze, v níž se věnovali hlavně vlivu finančních instrumentů na vývoj cen nemovitostí v kombinaci s optimálním strukturováním transakcí.

„Myslím, že jsme úspěšně navázali na loňskou akci a založili tak tradici v pořádání odborné konference, která aplikuje globální pohled na vliv vývoje a odhad chování trhu v ČR. Velice otevřená diskuse s cílem nabídnout erudovaný názor na realitní trh a různé finanční instrumenty je asi to, co účastníci nejvíce oceňují, a věříme, že i nadále ocení,“ řekl Robert Ides, spoluzakladatel investičního fondu Arete Invest.

Tisková zpráva Arete Invest

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Wirecard

Zpráva vyšetřovací komise ve věci Wirecard odhaluje selhání všech kontrolních mechanismů

Foto: Shutterstock Politickou odpovědnost za včasné neodhalení podvodu v případu Wirecard by měl nést německý ministr financí, myslí si opozice. Jeho resort má totiž dohlížet na tamní úřad pro finanční dohled – BaFin. Spolkový soud přitom zamítnul stížnost hlavního auditora firmy Wirecard Andrease Loetschera a bylo tak možné […]

Text: Veronika Hejná

30. 06. 2021

Pražská burza - Burza cenných papírů Praha - Burzovní palác - akcie, dluhopisy, deriváty

Kde brát peníze? Na burze přece…

Kde bankovní financování nestačí, nastupují kapitálové trhy. Na burzu vstupuje sociální síť Pinterest, Lyft, má ho následovat Uber. Vlastníci těchto firem chtějí prodat akcie, které se začnou, bude-li úpis úspěšný, obchodovat na burze.

Text: Radovan Novotný

10. 05. 2019

Michal Chudáček: Vydělávejte až 10 % ročně. S factoringem

Investovat lze různými způsoby. Jedním z nich je investice do pohledávek. Je rizikovější. Ale nese zajímavý výnos. „Není to určeno pro zcela drobné střadatele, ale spíše pro bohatší jednotlivce a malé investiční skupiny,“ říká spoluzakladatel projektu Investiční aukce Michal Chudáček.

Text: Petr Zámečník

02. 12. 2013


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *