Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Arete Invest a EY společně uspořádali konferenci pro investory

Investice 24.03.2019 | 11:48 0 Komentářů

V sídle společnosti EY se tento týden konala již tradiční investiční konference, jejímž partnerem je investiční fond Arete Invest. Tématem letošního ročníku bylo „Financování a náklady na investiční kapitál“ a těmto tématům se věnovali Robert Ides, spoluzakladatel Arete Invest a partneři ve společnosti EY David Zlámal a Lucie Říhová, odborníci na kapitálové a dluhové financování a daňové poradenství.

Akce se účastnili investoři, finančníci, bankéři a hosté z oblasti real estate a poradenských firem, kteří si vyslechli historické trendy chování kapitálových a realitních trhů v návaznosti na makroekonomické změny primárně vyvolané centrálními bankami a hodnocení rizik z pohledu investorů. Témata globálního a evropského vnímání strukturovaného financování, srovnání trendů v České republice a uplatnění daňové perspektivy na strukturu kapitálu nabídla účastníkům komplexní pohled na to, jak optimálně řídit zdroje. Na závěr konference se všichni přednášející zapojili do panelové diskuze, v níž se věnovali hlavně vlivu finančních instrumentů na vývoj cen nemovitostí v kombinaci s optimálním strukturováním transakcí.

„Myslím, že jsme úspěšně navázali na loňskou akci a založili tak tradici v pořádání odborné konference, která aplikuje globální pohled na vliv vývoje a odhad chování trhu v ČR. Velice otevřená diskuse s cílem nabídnout erudovaný názor na realitní trh a různé finanční instrumenty je asi to, co účastníci nejvíce oceňují, a věříme, že i nadále ocení,“ řekl Robert Ides, spoluzakladatel investičního fondu Arete Invest.

Tisková zpráva Arete Invest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.