CZK/€ 24.515 -0,27%

CZK/$ 24.039 +0,06%

CZK/£ 29.128 -0,13%

CZK/CHF 25.109 -0,14%

30. 06. 2022

0 komentářů

Aplikace DoKapsy od ČSOB přináší novou službu Výlety

 

Prázdninové cestování zpříjemní další novinka v multifunkční aplikaci DoKapsy od ČSOB, která je zdarma přístupná klientům všech bank. Jde o novou službu Výlety, která zatím obsahuje přes 200 zajímavých tipů po celé České republice. Banka plánuje nabídku rozšiřovat a aktualizovat. 

„Na základě aktuální polohy (nebo dle zadaného kraje) aplikace uživateli nabídne několik tipů na výlet po nejbližším okolí s polohou a krátkým popisem místa. Pro přehlednost jsou symboly na mapě rozlišeny podle kategorie (Příroda, Památky, Kultura atd.). Je možné také využít nejrůznější filtry podle časové náročnosti, dle zmíněné kategorie nebo podle toho, co dotyčný hledá (Pro cyklisty, Pro seniory, S kočárkem apod.),“ uvádí Michaela Lhotková, členka představenstva ČSOB zodpovědná za Inovace, Digital a Data.

Záměrně se banka v aplikaci nesoustředí jen na notoricky známá místa, která s vysokou pravděpodobností již každý zná. Aplikace se zaměřuje především na méně známé tipy či dokonce rarity. K nim patří například soutěska Koryto v údolí řeky Doubravy či Ranská jezírka ve Žďárských vrších.

DoKapsy od ČSOB je lifestylová mobilní aplikace, která unikátním způsobem integruje bankovní a nebankovní produkty. Aktivovalo si ji už více než 80 000 uživatelů. Mezi nejoblíbenější funkce se řadí vedle plateb za jízdenky a parkování věrnostní a slevové kartičky, aplikace taky obsahuje exkluzivní akční nabídky z programu Světa odměn. Její součástí je i virtuální asistentka Kate.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

ČBA varuje před mimořádným zdaněním bankovního sektoru

Situace, ve které se v současnosti nachází veřejné finance a státní rozpočet, je velmi komplikovaná. Energetická krize úzce související s konfliktem na Ukrajině vyvolává další citelný tlak na pomoc státu ekonomice. Politická reprezentace se snaží hledat nové finanční zdroje. Česká bankovní asociace (ČBA) varuje před zavedením bankovní […]

Text: Redakce

Foto: ČBA

26. 07. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.