Neděle 19. září. Svátek má Zita.

Amazon rozšiřuje program prohlídek českého distribučního centra na dvě denně

Investice 13.02.2019 | 15:44 0 Komentářů

Amazon od dnešního dne rozšiřuje program prohlídek českého distribučního centra pro veřejnost. Umožní tak ještě více lidem podívat se na vlastní oči, co se děje v zákulisí společnosti, o které se po celém světě tolik mluví.

Zájemci se mohou na prohlídku distribučního centra Amazonu v Dobrovízi přihlásit zdarma na www.amazon.de/prohlidky.

Amazon prohlídky pro veřejnost pořádá již několik let. Teď jejich počet zvyšuje na dvě denně, pět dnů v týdnu. Během šedesátiminutové prohlídky mají návštěvníci možnost podívat se, jak zaměstnanci Amazonu s pomocí inovativních technologií připravují, balí a odesílají menší zboží, jako například knížky, elektroniku a spotřební zboží. Na prohlídku se může zaregistrovat kdokoliv ve věku od šesti let. Kapacita každé prohlídky je maximálně 30 osob.

V rámci rozšířeného programu prohlídek pro veřejnost pozval Amazon do svého distribučního centra stovky žáků z okolních škol. Na vlastní oči tak viděli, co se stane po tom, co zákazníci kliknou na stránkách Amazonu na tlačítko „koupit“.

„Velmi příjemně nás překvapila vstřícnost zaměstnanců Amazonu a obrovská velikost centra. Někteří ze žáků nám dokonce po skončení prohlídky řekli, že by se v budoucnu sami chtěli stát Amazoňany,“ uvedla za učitelský sbor Eva Kuchařová ze základní školy Středokluky.

Tisková zpráva Amazon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.