ZFP akademie

Datum založení: 0.0.0
Sídlo: 17. listopadu 12
690 02 Břeclav
Telefon: +420 519 361 240
Fax: +420 519 361 243
Email: info@zfpakademie.cz
Web: http://www.zfpa.cz/
Poznámka:

Majitelé ZFP akademie se setkali s guvernérem ČNB Miroslavem Singerem a vedením společnosti Broker Trust

O změnách ve struktuře ZFP akademie, o uzavřených dohodách s odcházejícími strukturami a o dalším fungování společnosti, informovali guvernéra České národní banky Miroslava Singera manželé Poliakovi.

Další akvizice ZFP realitního fondu

ZFP realitní fond obhospodařovaný společností ZFP Investments, investiční společnost, a.s., rozšířil své portfolio nemovitostí o obchodní centrum Frýda ve Frýdku–Místku. Frýda, nově postavená v roce 2014, je jediné obchodní centrum v centru města s pronajímatelnou plochou 15 tisíc m2 obsazenou téměř 60 nájemci.

Majetek ZFP realitního fondu přesáhl 1 miliardu Kč

Vlastní kapitál ZFP realitního fondu obhospodařovaného společností ZFP Investments, investiční společnost, a.s., dosáhl k 31. 7. 2014 částky 1 001 232 822 Kč. Tohoto mimořádného úspěchu bylo dosaženo pouhých 13 měsíců od založení fondu.

Skupina ZFP GROUP bilancovala rok 2013

Po započtení obchodních výsledků roku 2013 dosáhla společnost ZFP akademie, a.s. v České republice za rok 2013 obratu ve výši 1, 245 miliardy Kč a společnost ZFP akadémia, a.s., dosáhla na Slovensku v přepočtu na Kč obratu ve výši 99,1 milionů Kč.

Exkluzivní akvizice Realitního fondu ZFP Investments

Exkluzivní nemovitost v centru Prahy získal v těchto dnech realitní fond obhospodařovaný společností ZFP Investments, investiční společnost, a.s. Florenc Office Center je jednou z nejžádanějších kancelářských budov v Praze a v její blízkosti se nachází řada významných budov jako hotel Hilton, Diamond Point nebo Oasis. V okolní zástavbě je budova od jihu obklopena pražským Novým Městem a směrem na sever pak plynule navazuje na moderní urbanistický ...

ZFP GROUP jmenovala nového předsedu představenstva

Skupina ZFP Group, a.s. a společnost ZFP akademie, a.s., zabývající se finančním vzděláváním a zprostředkováním, jmenovala s účinností od 1. 12. 2013, Ing. Vladimíra Kose novým předsedou představenstva. Vystřídá Ing. Petra Brudňáka, který společnost řídil od roku 2011.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • pracující důchodce v Německu: Důchodové podmínky v Německu

  jsem důchodce, a začal jsem po přestěhování k synovi pracovat. Musím změnit zdravotní pojištovnu. Ale musím změnit i výplatu čs. důchodu, když v Německu se penze daní? Můžu nadále pobírat penzi z ČR, a v případě převodu penze do Německa bude mi penze valorizována? ...

 • Anonym: Klienti zkrachovalého fondu Viva se dočkali odškodnění

  Podívejte se, která politická strana byla u moci a kdo se nepostaral o klienty, kterým posílal stát na jejich účty příspěvek. A tito nám dnes kážou o morálce a lidé je ještě volí. Jo, ta lidská paměť.

 • Kdo nám dnes káže o morálce?: Klienti zkrachovalého fondu Viva se dočkali odškodnění

  Podívejte se, která politická strana byla u moci a kdo se nepostaral o klienty, kterým posílal stát na jejich účty příspěvek. A tito nám dnes kážou o morálce a lidé je ještě volí. Jo, ta lidská paměť.

 • Anonym: 3 příklady, kdy se vyplatí odejít do důchodu dřív

  Možná na něj nemá dost lidi našetřené peníze . Nebo je to téma na samostatný článek .

 • Škodolibka domácí: Peníze v bance jsou jako míč u nohy, se kterým neumíte vstřelit gól

  Pro většinu lidí je klid a bezpečí mnohem důležitější než skutečnost, že s výnosem svých úspor inflaci neporazí. Mít všechno na účtu je samozřejmě blbost, ale i velmi opatrný člověk pořád může v pohodě žít s vědomím, že využívá státem dotované produkty, ...