Wüstenrot, životní pojišťovna

IČ: 25720198
Datum založení: 0.1998.0
Sídlo: nám. Kinských 602/2 150 00 Praha 5
Telefon: +420 257 092 549
Infolinka: 800 225 555
Fax: +420 257 092 596
Email: pojistovna@wuestenrot.cz
Web: http://www.wuestenrot.cz/wzp/

Wüstenrot vylepšuje pásmové úročení na spořicím účtu

Banky 25.06.2019 0 Komentářů

Wüstenrot ruší od 1. července minimální hranici 30 000 korun pro získání základní úrokové sazby 0,5 % na Wüstenrot Spořicím účtu. Úspory klientů tak budou zhodnocovány výhodnou sazbou až do výše 1,5 milionu korun. Změna se projeví u všech spořicích účtu uzavřených před i po 1. červenci 2019.

Wüstenrot získal prestižní ocenění Superbrands

Sedmý ročník projektu Superbrands, který je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek, přinesl úspěch finanční skupině Wüstenrot. Ta po pěti letech titul Superbrands opět získala, a to z rukou odborné komise expertů z oblastí byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu.

Wüstenrot dvakrát uspěl v soutěži Finanční produkt roku

Wüstenrot hned dvakrát uspěl v soutěži Finanční produkt roku 2018. Druhé místo ve své kategorii získal Wüstenrot Spořicí účet a Wüstenrot Termínovaný vklad. Zájem klientů o vkladové produkty tak potvrzuje i hodnocení odborné poroty a získaná ocenění.

Vánoční party Wüstenrotu přinesla 80 000 korun pro správnou věc

Banky 17.12.2018 0 Komentářů

Vánoční party Wüstenrotu se tradičně nese v charitativním duchu a ani letos tomu nebylo jinak. Zaměstnanci vybrali na svém prosincovém vánočním večírku více než 41 000 Kč na dobročinné účely. Wüstenrot tuto sumu pak zdvojnásobil na rovných 80 000 Kč. Konečná částka poputuje Renatě, která bojuje s následky meningitidy a momentálně řeší nové bezbariérové bydlení.

Wüstenrot rozšiřuje pobočkovou síť

Banky 27.08.2018 0 Komentářů

Finanční skupina Wüstenrot rozšiřuje a vylepšuje svou pobočkovou síť. Na konci srpna proběhlo otevření nového regionálního centra v Liberci. Během prázdnin uvítala první klienty také oblastní centra v Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem. Nové oranžové pobočky budou přibývat i během podzimu.

Wüstenrot partnerem festivalu filmové hudby Soundtrack

Banky 07.08.2018 0 Komentářů

Finanční skupina Wüstenrot se stala partnerem mezinárodního festivalu filmové hudby a multimédií Soundtrack. Letošní ročník proběhne v Poděbradech o posledním prázdninovém víkendu a Wüstenrot nabídne všem návštěvníkům dvě speciální festivalové zóny. Pro své facebookové fanoušky má připravenou soutěž o vstupenky na vybrané koncerty.

Nejnovější komentáře
Kam investovat?
Wüstenrot Spořicí účet: úrok 1,2 % až do konce července

Wüstenrot si pro všechny nové i stávající majitele spořicích účtů připravil atraktivní nabídku. Od začátku dubna mohou klienti na všechny...

Kurt Scheuermann novým členem představenstev společností Wüstenrot

Od srpna 2015 je novým členem představenstev společností Wüstenrot odpovědným za řízení obchodu Kurt Scheuermann.  Ve své nové funkci se Kurt Scheuermann může spolehnout na více než dvacetiletou praxi a bohaté zkušenosti z řízení obchodu v německých stavebních spořitelnách.

Nové investiční životní pojištění ProRodinu od Wüstenrotu

Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s. uvedla na trh nové investiční životní pojištění Wüstenrot ProRodinu, u kterého lze pojistit až 6 osob na jednu pojistnou smlouvu s možností nastavení individuální pojistné doby pro všechna připojištění a každého pojištěného.

Wüstenrot – povinné sjednocení sazeb zvýhodnilo životní pojištění pro muže, k dramatickému navýšení pojistného pro ženy nedošlo

Po sjednocení sazeb životního pojištění pro muže a ženy k 21. prosinci 2012 klesly sazby pojišťovny Wüstenrot pro muže v průměru o 35 %. Nejen muži si mohou vybrat ze široké škály variabilních produktů životního pojištění. Produkty Wüstenrotu jsou postavené tak, aby si pojištění podle svých požadavků mohl zvolit opravdu každý. Na smlouvy životního pojištění Wüstenrotu uzavřené do února 2013 se navíc vztahuje bonus „Pojištění ...