Poštovní spořitelna

IČ: 1350
Datum založení: 0.1964.0
Sídlo: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5
Telefon: + 420 844 115 511
Infolinka: + 420 800 210 210
Web: http://www.postovnisporitelna.cz/
Poznámka: Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a.s. a její druhou obchodní značkou.

ČSOB a Poštovní spořitelna spouštějí okamžité platby

Banky 10.12.2019 0 Komentářů

ČSOB a Poštovní spořitelna zavádí od 10. prosince pro své klienty tzv. okamžité platby, tedy převod z účtu na účet během několika vteřin. Novou službu lze využívat v internetovém bankovnictví i v mobilní aplikaci Smartbanking. Ve stejný den mohou také klienti skupiny ČSOB s platebními kartami Visa začít využívat mobilní aplikace Apple Pay, Google Pay a Garmin […]

Čechům pečujícím o děti nestačí peníze. Až tři čtvrtiny domácností se musí omezovat.

Banky 09.10.2019 0 Komentářů

Bezmála tři čtvrtiny českých domácností přiznávají, že v době, kdy byl jeden z rodičů na rodičovské dovolené, nevycházely se svým rozpočtem. Ukázal to aktuální průzkum Poštovní spořitelny, podle něhož pěti procentům dotazovaných příjmy nestačily ani na pokrytí základních životních potřeb.  

Klienti Poštovní spořitelny mohou od září kromě pošt využívat služeb i na všech pobočkách ČSOB

Poštovní spořitelna jako součást skupiny ČSOB rozšiřuje od září síť obslužných míst. Klienti mohou nově kromě České pošty a Finančních center využívat také všechny pobočky ČSOB.  Klienti si na nich mohou kromě běžných bankovních záležitostí vyřídit také komplexnější produkty, například hypotéku či životní pojištění.

Kapesné dostává většina dětí od první třídy, třetina školáků má i vlastní bankovní účet

Většina dětí dostává od nástupu do školní výuky kapesné. Jeho výše se pohybuje u těch nejmladších okolo stokoruny měsíčně. S přibývajícím věkem rodiče neváhají dávat svým potomkům v průměru i násobně vyšší částky. Aktuální průzkum Poštovní spořitelny také ukázal, že třetina školou povinných dětí má svůj vlastní bankovní účet, platební kartu pak necelá pětina.

Poštovní spořitelna vítá konec školního roku akčními nabídkami pro děti

Banky 13.06.2019 0 Komentářů

Během června běží na obchodních místech Poštovní spořitelny hned několik akcí na dětské produkty. Jejich zřízení se tak do konce měsíce vyplatí ještě více. Odměnu mohou klienti získat za každý nově zřízený dětský produkt.

Čeští fanoušci mohou platit kartami v barvách svých oblíbených klubů

Banky 04.04.2019 0 Komentářů

ČSOB jako jediná banka na českém trhu pokračuje v nabídce platebních karet v exkluzivním designu sportovních klubů. Aktuálně je do projektu zapojeno osm klubů z různých regionů. Držitel karty získá designový platební nástroj s celou řadou výhod. Kartu svého oblíbeného klubu lze sjednat na vybrané pobočce ČSOB nebo Poštovní spořitelny v daném regionu nebo také online s novým běžným účtem. […]

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Nový web Poštovní spořitelny je přehlednější a nabídne jednodušší nákup produktů

Banky 13.09.2018 0 Komentářů

Poštovní spořitelna spouští od 14. září nové webové stránky na adrese www.postovnisporitelna.cz. Mají za cíl lépe vyjadřovat hodnoty Poštovní spořitelny: jednoduchost, férovost a dostupnost. Obsahem i stylem prezentace chtějí uspokojit i mladší věkovou skupinu klientů.

Můj partner utrácí dvakrát víc než já, říkají Češi

Banky 16.08.2018 0 Komentářů

Češi příliš nevěří ve schopnost svých partnerů hospodařit s penězi. Podezřívají své protějšky ze zbytečných výdajů a nedůvěra jde často tak daleko, že svým drahým polovičkám nejsou ochotni půjčit vůbec žádné peníze. Vyplývá to z rozsáhlého průzkumu Poštovní spořitelny, který mapuje finanční chování a návyky Čechů. 

Dovolenou Češi plánují i rok dopředu. Stanovený rozpočet ale většina z nich nedodrží

Banky 28.06.2018 0 Komentářů

Když jde o dovolenou, Češi nejsou příliš spontánní. Zahraniční cestu obvykle plánují několik měsíců předem a často využívají i pomoci cestovní kanceláře. I přes důkladné plánování dovolené mnohdy nechávají na poslední chvíli například sjednání cestovního pojištění a při odjezdu doma zůstávají věci jako je opalovací krém nebo klobouk. Plánování se nevyhnou ani výdaje, které si […]

Úspěšné partnerství s Českou poštou: zájem o služby Poštovní spořitelny roste

První kvartál letošního roku ve znamení pokračující spolupráce Poštovní spořitelny s Českou poštou byl jednoznačně úspěšný. Čísla dokazují, že díky inovované produktové nabídce, kterou Poštovní spořitelna představila, se podařilo obnovit zájem dokonce i o běžné účty a poptávka po dalších službách a produktech banky stále roste. Rekordní úspěch zaznamenaly především Poštovní fondy, které byly spuštěny letos v lednu.