KPMG Česká republika, s.r.o.

IČ: 553115
Datum založení: 0.0.0
Sídlo: Pobřežní 648/1a, 18600 Praha 8
Web: www.kpmg.com/cz/cs/Stranky/Default.aspx
Poznámka:

Financování komerčních nemovitostí: úrokové marže porostou

Banky 25.10.2018 0 Komentářů

Pozitivní výhled zůstává i bez významného růstu sektoru. Úrokové marže v Česku jsou nejnižší v regionu CEE. Více než úroková marže bude rozhodující vývoj EURIBORu. Úroveň podmínek pro financování se významně nemění. Podíl problémových úvěrů je dlouhodobě na minimální úrovni.

Martin Hladík je novým partnerem KPMG

Poradenská společnost KPMG Česká republika jmenovala Martina Hladíka partnerem.  V oddělení Management Consulting vede Hladík technologický tým. Zaměřuje se na řízení změn a rozsáhlé transformační projekty.

KPMG rozšiřuje obchodní tým

Poradenská společnost KPMG Česká republika jmenovala Evu Bláhovou na pozici Business Development Director v oddělení Management Consulting. Obchodní tým, který Bláhová vede, posílil Radim Klíma.

Ondřej Vykoukal nastupuje do KPMG Legal, zaměří se na technologie

Do advokátní kanceláře KPMG Legal nastoupil advokát Ondřej Vykoukal (29). Ve své praxi se zaměřuje především na právo duševního vlastnictví, zejména na právo autorské a práva související. Poradenství poskytuje rovněž v oblasti práva informačních technologií, kde se věnuje převážně technologiím, právním aspektům internetu a právním vztahům odehrávajícím se online. V této souvislosti se Ondřej rovněž zabývá […]

KPMG vyvinula nástroj pro testování připravenosti na GDPR. Využívá cloudové služby Microsoftu

KPMG ve spolupráci se společností Microsoft oznámila novou službu, která pomáhá firmám s přípravou na požadavky GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). To vstupuje v platnost 25. května 2018. Nařízení se týká všech organizací zpracovávajících osobní data občanů pobývajících v EU, nezávisle na sídle organizace.   

Ondřej Jaroš posiluje KPMG

Do poradenské společnosti KPMG Česká republika nastoupil Ondřej Jaroš. Jako Senior Manager bude mít v oddělení Management Consulting na starosti projekty digitální transformace, agilní vývoj a optimalizaci a governance ICT útvarů. Podílet se bude také na dodávkách ICT služeb.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

ČR je v regionu střední Evropy nejlépe připravena na náhlé i přicházející změny

Makro 26.07.2017 0 Komentářů

České republika se v Indexu připravenosti na změnu 2017 umístila na 25. pozici ze 136 sledovaných zemí Na vedoucích místech jsou Švýcarsko, Švédsko a Spojené arabské emiráty Index připravenosti na změnu měří schopnost jednotlivých zemí reagovat na náhlé šoky i globální trendy, odhaluje politické a ekonomické příležitosti i rizika

Průzkum: Čeští top manažeři chtějí jednodušší daně a zastropované sociální odvody

Makro 22.11.2016 0 Komentářů

Méně komplikovaný postup výběru a správy daní považují čeští ředitelé nadále za prioritní opatření daňové politiky. V průzkumu KPMG Puls ekonomiky se jich pro něj vyslovilo 86 %. Zástupci firem působících v Česku volají také po nižších sociálních odvodech.

Téměř dvě třetiny českých firem se obávají šedé ekonomiky

Makro 15.01.2015 0 Komentářů

Více než 60 procent českých firem považuje šedou ekonomiku za reálný problém. Při srovnání s dalšími sedmi státy střední a východní Evropy se ukazuje, že ostatní země CEE kromě Estonska tento problém vnímají ještě ostřeji. Toto a mnohá další zjištění přinesl aktuální průzkum Puls ekonomiky, který společnost KPMG ve střední a východní Evropě (CEE) uskutečnila mezi téměř pětistovkou vedoucích pracovníků firem.

Novela zákona o dani z přidané hodnoty v ohrožení

Senát na své včerejší schůzi vrátil s pozměňovacími návrhy zpět do Poslanecké sněmovny novelu zákona o dani z přidané hodnoty (sněmovní tisk 291), která by měla nabýt účinnosti 1. ledna 2015. Tímto krokem se výrazně komplikuje včasné schválení této významné legislativní změny. Dle jednacího řádu může Sněmovna o vrácené novele hlasovat nejdříve za 10 dní (s ohledem na běžná jednací pravidla by k tomu mohlo dojít 23. prosince). ...