CZK/€ 24.365 -0,12%

CZK/$ 23.487 +0,26%

CZK/£ 28.369 -0,06%

CZK/CHF 24.774 -0,30%

KPMG Česká republika, s.r.o.

Sídlo:

Pobřežní 648/1a,
18600 Praha 8

IČ: 553115

Datum založení: 30.11.-0001

WWW: www.kpmg.com/cz/cs/Stranky/Default.aspx
Související články

Financování komerčních nemovitostí: úrokové marže porostou

Pozitivní výhled zůstává i bez významného růstu sektoru. Úrokové marže v Česku jsou nejnižší v regionu CEE. Více než úroková marže bude rozhodující vývoj EURIBORu. Úroveň podmínek pro financování se významně nemění. Podíl problémových úvěrů je dlouhodobě na minimální úrovni.

Text: Redakce

25. 10. 2018

Martin Hladík je novým partnerem KPMG

Poradenská společnost KPMG Česká republika jmenovala Martina Hladíka partnerem.  V oddělení Management Consulting vede Hladík technologický tým. Zaměřuje se na řízení změn a rozsáhlé transformační projekty.

Text: Redakce

02. 10. 2018

KPMG rozšiřuje obchodní tým

Poradenská společnost KPMG Česká republika jmenovala Evu Bláhovou na pozici Business Development Director v oddělení Management Consulting. Obchodní tým, který Bláhová vede, posílil Radim Klíma.

Text: Redakce

26. 09. 2018

Ondřej Vykoukal nastupuje do KPMG Legal, zaměří se na technologie

Do advokátní kanceláře KPMG Legal nastoupil advokát Ondřej Vykoukal (29). Ve své praxi se zaměřuje především na právo duševního vlastnictví, zejména na právo autorské a práva související. Poradenství poskytuje rovněž v oblasti práva informačních technologií, kde se věnuje převážně technologiím, právním aspektům internetu a právním vztahům odehrávajícím […]

Text: Redakce

10. 04. 2018

KPMG vyvinula nástroj pro testování připravenosti na GDPR. Využívá cloudové služby Microsoftu

KPMG ve spolupráci se společností Microsoft oznámila novou službu, která pomáhá firmám s přípravou na požadavky GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů). To vstupuje v platnost 25. května 2018. Nařízení se týká všech organizací zpracovávajících osobní data občanů pobývajících v EU, nezávisle na sídle organizace.   

Text: Redakce

28. 03. 2018

Ondřej Jaroš posiluje KPMG

Do poradenské společnosti KPMG Česká republika nastoupil Ondřej Jaroš. Jako Senior Manager bude mít v oddělení Management Consulting na starosti projekty digitální transformace, agilní vývoj a optimalizaci a governance ICT útvarů. Podílet se bude také na dodávkách ICT služeb.

Text: Redakce

18. 01. 2018

Téměř dvě třetiny českých firem se obávají šedé ekonomiky

Více než 60 procent českých firem považuje šedou ekonomiku za reálný problém. Při srovnání s dalšími sedmi státy střední a východní Evropy se ukazuje, že ostatní země CEE kromě Estonska tento problém vnímají ještě ostřeji. Toto a mnohá další zjištění přinesl aktuální průzkum Puls ekonomiky, který společnost KPMG ve střední a východní Evropě (CEE) uskutečnila mezi téměř pětistovkou vedoucích pracovníků firem.

Text: Redakce

15. 01. 2015

Novela zákona o dani z přidané hodnoty v ohrožení

Senát na své včerejší schůzi vrátil s pozměňovacími návrhy zpět do Poslanecké sněmovny novelu zákona o dani z přidané hodnoty (sněmovní tisk 291), která by měla nabýt účinnosti 1. ledna 2015. Tímto krokem se výrazně komplikuje včasné schválení této významné legislativní změny. Dle jednacího řádu může Sněmovna o vrácené novele hlasovat nejdříve za 10 dní (s ohledem na běžná jednací pravidla by k tomu mohlo dojít 23. prosince). Následně by novela měla být předložena k podpisu prezidentovi. Lze tak očekávat, že ve Sbírce zákonů by novela mohla být publikována těsně před koncem roku. 

Text: Redakce

12. 12. 2014